Zdravím Vás!

Hned na začátku Vám chci popřát krásné Vánoce, užijte si dnešní den, udělejte si pohodový podvečer a buďte s lidmi, které máte rádi. A protože je středa, je tu článek – přesně tak, jak jste zvyklí. Tentokrát jsem to nafotila i na zimním balícím papíru, který se mi jednoduše moc líbí.

Dnes jsem si pro Vás připravila článek, týkající se mojí aktuální „péče“ o vlasy a tělo. Ráda bych Vám ukázala novinky od firmy Schwarzkopf, které mi byly poskytnuty k recenzi. Výrobky jsem poctivě vyzkoušela a jsem tu se svým názorem na ně. Jdeme na to? Potěšil by mě od Vás komentář, zda máte s nějakým výrobkem zkušenost nebo jestli Vás něco zaujalo. :)

Aktuální péče o vlasy, tělo – prosinec 2014

Syoss šampon pro řídnoucí a zplihlé vlasy

V poslední době jsem měla velký problém s rychle se mastícími vlasy. Byla jsem z toho už poměrně zoufalá, protože mě opravdu nebavilo, mýt si každý druhý den vlasy. Do rukou se mi ovšem dostal tento šampon a já jsem (bez očekávání jakékoliv změny) začala testovat. Hned po prvním umytí vlasů jsem měla pocit, že jsou moje vlasy výborně umyté a zbavené všech nečistot a navíc naprosto úžasně voněly a vůně ve vlasech vydržela. (krásná květinovo-ovocná vůně, která mi připomíná nějaký šampon od Glisskur). Po prvním umytí jsem určitě nemohla hodnotit, ale byla jsem mile překvapená.

Překvapení přetrvávalo, jelikož jsem si vlasy nemusela mýt tak brzy a vydržely mi umyté až 4 dny. Při dalším mytí vlasů jsem byla čím dál tím spokojenější, protože první dojem přetrvával a vlasy se opravdu tak rychle nemastily a navíc krásně voněly, byly objemné (ale tak hezky objemné – já se šamponům na objem vyhýbám, ale tento udělal přirozený a pěkný objem) a šampon navíc nádherně pění. Zda šampon zabraňuje padání vlasů jsem nezaznamenala. Pokud máte problém s lupy a nebo vysušenou pokožkou hlavy – ráda bych zmínila, že tento šampon nijak nepomůže, ale myslím, že problém ani nezhorší. Musím však říci, že jsem v minulosti měla tu čest, setkat se s jedním Syoss šamponem, který mi vůbec nevyhovoval a tak jsem byla i k tomuhle poměrně skeptická – ale očividně úplně zbytečně.

TIP: Pořídit se dá v: Rossmann / 80 Kč – 110 Kč

01
Syoss šampon

 

00000
ukázka Syoss šamponu

 Glisskur BB 11 v 1 zkrášlovač vlasů

V kombinaci s šamponem jsem používala i tento zkrášlovač vlasů, který jsem aplikovala na vlasy místo kondicionéru po mytí vlasů (na polosuché vlasy). Nejprve jsem se obávala, aby mi vlasy více nezmastil, ale to jsem se obávala úplně zbytečně. BB 11 v 1 má za úkol: hedvábná jemnost, třpytivý lesk, ochrana proti třepení konečků, proti lámavosti vlasů, smyslná poddajnost, proti krepatění, odolná síla, zářivý jas, přirozený objem, okamžité rozčesávání, hloubková péče.

Výrobek mi vlasy nezmastil – naopak je příjemně provoněl a podpořil tak i vůni šamponu. Vlasy byly o něco lesklejší, hezčí na pohled a lépe se rozčesávaly.

TIP: Pořídit se dá v: DM / 90 Kč – 130 Kč 

02
Glisskur BB

 

000
ukázka Glisskur BB

Got2b Rise´n Shine lak na vlasy

Lak na vlasy má krásné balení, které mě na první pohled upoutalo. Jako druhá mě zaujala vůně, která je příjemně květinová a není to taková ta vůně laku na vlasy, u které se dusíte. Ráda bych zmínila, že lak na vlasy od zn. Got2be jsem nikdy předtím neměla a tak jsem byla ráda, že jsem ho mohla vyzkoušet.

Velké plus bych laku dala za to, že vlasy neslepuje. Mírně podpoří také lesk vlasů. Co se fixace týče, řekla bych, že je to klasika – průměr. Vůně laku je moc příjemná a mírně vydrží i ve vlasech.

TIP: Pořídit se dá v: DM / 100 Kč – 120 Kč

04
lak na vlasy got2be

Got2be Rise´n Shine pěnové tužidlo

Tužidla nepoužívám, ale jelikož moje mamka tužidla neustále kupuje a používá, přenechala jsem testování na ní, protože má s nimi i o dost více zkušeností. Jako první mi řekla, že moc hezky voní, vlasy jsou po něm leské, nejsou slepené a co se týče výkonu tužidla tak je to také průměr, který určitě neurazí. Z vlasů se dá bez problémů vyčesat a vlasy po něm zůstávají jemné. Znovu by si ho klidně pořídila.

TIP: Pořídit se dá v: DM / 100 Kč – 120 Kč

05
tužidlo got2be

 

00
ukázka tužidla got2be

Fa sprchový krém Greek Yoghurt Almond

Ve sprše jsem si oblíbila sprchový krém, který naprosto nádherně vanilkově voní. Já mám sprchové krémy od Fa celkově moc oblíbené a tak mi bylo hned jasné, že ani tenhle nebude výjimkou A nebyl! Opravdu překrásně voní – provoní i celou koupelnu :D , hezky pění a vysušování pokožky jsem nezaznamenala. Slibte mi, že si k tomuhle výrobku alespoň přičichnete v drogérii, protože to je prostě nádhera!

TIP: Pořídit se dá v: Rossmann / 39 Kč

03
Fa sprchový gel

 

Aktuální péče o vlasy, tělo – prosinec 2014
ukázka sprchového gelu Fa

Tohle je můj celkový názor na novinky, které jsem měla možnost vyzkoušet. Nejvíce nadšená jsem z šamponu a následně z nádherně voňavého sprchového krému. Tímto bych ještě jednou ráda poděkovala za poskytnutí výrobků k recenzi. Pokud máte zkušenost s nějakým z produktů – budu ráda, když mi dáte vědět dolu do komentářů. A nezapomeňte si alespoň přivonět k tomu sprchovému krému od Fa! :)