AVON Gel finish – lak na nehty s gelovým efektem

0
261
AVON Gel finish
AVON Gel finish

Tento lak na nehty s gelovým efektem od Avonu jsem dostala od kamarádky jako dárek k svátku. Konkrétně se jedná o odstín Parfait Pink. S pár výrobky od Avonu mám zkušenosti, ale lak na nehty jsem si vyzkoušela až nyní. Navíc jsem byla velmi zvědavá na slibovaný gelový efekt i na to, jak se lak bude nanášet, jak dlouho bude schnout a jak dlouho na nehtech vydrží.

AVON Gel finish
AVON Gel finish – ukázka vysokého lesku

Avon Gel finish – recenze laku na nehty

Výrobce slibuje efekt po nanesení laku jako od profesionála ze salónu. Avizuje, že barva na nehtech dlouho vydrží, ochrání nehty před třepením, dodá vysoký lesk a že již první aplikace laku na nehty poskytne plné krytí.

Jelikož známé pořekadlo praví, důvěřuj, ale prověřuj, pojďme se na to podívat detailněji.

AVON Gel finish
AVON Gel finish – praktické 10 ml balení

Samotné balení laku na nehty je pěkné a praktické. Nanášení laku mne velmi mile překvapilo, štěteček mi vyhovuje, lak má dobrou konzistenci a velice snadno se nanáší. Stačí 3 tahy a nehet je nalakován, přitom lak na nehtu krásně drží, nijak se nerozpíjí ani netvoří žádné „cestičky“ na nehtu, což mě u některých laků na nehty štve. Lak rovněž rychle na nehtech uschnul a už po malé chvíli bylo možné „normálně fungovat“.  Stačí pouze jedna vrstva a lak vypadá velice dobře.

Už po první vrstvě vypadal lak dobře a až neuvěřitelně se lesknul.

AVON Gel finish
AVON Gel finish – zasychá opravdu rychle

Gelový efekt laku shledávám asi pouze ve vysokém stupni lesku nehtů, přeci jen od gelových nehtů od manikérky to má ještě daleko, úplně špatně to ale také není. Nemyslím si tedy, že by nehty vypadaly jako od „profesionála ze salónu“, jak uvádí výrobce, ale určitě nehty vypadají velice dobře.

Tento lak jsem už žádným průhledným lakem nepřelakovávala. Doba, kterou lak vydrží na nehtu neporušený, je poměrně krátká, však to ale děvčata známe, jednou člověk něco omyje ve dřezu drátěnkou a nepatrné známky poškození laku jsou tu. To bych ale nevnímala jako velké mínus – u těchto typů laků je to stejné.

AVON Gel finish
AVON Gel finish – nabízí se ve více jak 9 odstínech

Celkově jsem tedy s tímto lakem spokojená – nejvíce jsem nadšená ze snadné aplikace, kdy skutečně stačí pouze jedna vrstva, barva je pěkně sytá, dobře kryje a lak je na nehtu rovnoměrně.

Jak jsem psala úvodem – tento lak jsem dostala, jeho cena se ale pohybuje kolem 79 Kč.

►►► AVON GEL FINISH SEŽENETE NA TĚCHTO STRÁNKÁCH ◄◄◄

Máte i Vy zkušenosti s laky od Avonu? Jaká barva by udělala radost Vám? :) Těším se na Vaše komentáře a mějte se hezky. ♥