Balzám na rty kokos Yves Rocher

2
1026
Balzám na rty kokos – Yves Rocher
Balzám na rty kokos – Yves Rocher

Balzám na rty od značky Yves Rocher jsem si pořídila k nějakému nákupu jen proto, abych doplnila požadovanou částku a měla slevu na nákup. Nemyslela jsem si,  že bude nějaký extra skvělý.

Při jeho používání mi přišel jako klasický balzám, který má průměrnou hydratační schopnost. To byl ale omyl, jak jsem o několik měsíců později zjistila.

Balzám na rty kokos – Yves Rocher
balzám na rty kokos – Yves Rocher

Balzám na rty kokos Yves Rocher

Na výběr bylo z několika vůní: malina, vanilka, kokos a pak měli verzi vyživujícího a také regeneračního balzámu na rty. Vybrala jsem si kokos, jelikož kokosová vůně se mi ze všech líbila nejvíc a kokosovou vůni mám v kosmetice ráda. Máte také rádi kokosovou vůni v kosmetice?

Balzám krásně, sladce voní, ale svou sladkou vůní spíše připomíná vanilku než kokos. (schválně jsem zvědavá na to, jak bude vonět vanilka, kterou jsem si nově pořídila). Jeho vůně je však krásná a cítíte ji i po nanesení na rty.

Balzám na rty kokos – Yves Rocher
ukázka balzámu

Balzám se jednoduše natírá na rty, je měkčí a krásně rty zvláční a hydratuje. Jeho barva je klasicky průhledná. Myslela jsem si, že je jeho hydratace nic moc. Ale jednou jsem měla opravdu popraskané rty a i místečka nad nimi. Aplikovala jsem si na to balzám od Balea – takový ten v kalíšku, poté balzám od značky Bione s konopím (který mi jinak zabírá i na opary), ale ani jeden z těchto to nezvládl. Tak jsem si řekla, že vyzkouším tento a opravdu hodně jsem se divila, když tento balzám na rty zvládl moje popraskané a suché rty opět zahojit.

Celkově bych tedy balzám určitě zhodnotila kladně a vůbec jsem nečekala, že bude tak dobrý, jako opravdu je. Nosila jsem ho v kabelce a nevěnovala mu extra pozornost, ale od té doby, co mi pomohl, mu pozornost věnuji. Koupila jsem si k němu ještě další balzám a tentokrát s vůní vanilky, tak jsem na i něj zvědavá.

Balzám na rty kokos – Yves Rocher
balzám na rty Yves Rocher kokos, vanilka

Balzámy si můžete koupit na internetu a nebo v obchodě Yves Rocher. Jejich cena se pohybuje od 45 Kč – 70 Kč.

Máte nějaký balzám od Yves Rocher? Jaký je Váš oblíbený výrobek od této značky? Doporučíte mi něco? Těším se na Vaše komentáře!