V dnešním článku jsem se Vám rozhodla sdělit můj názor na e-shop chlapskazasilka.cz, který mě oslovil s možností spolupráce. Jelikož mi velmi milá paní nabídla možnost spolupráce a zároveň i soutěže pro Vás, mé skvělé čtenáře, rozhodla jsem se, se spoluprací souhlasit a to zároveň i proto, že jsou brzy Vánoce a mě a určitě i Vám se bude hodit nějaký dárek pro přítele, kamaráda, bratra nebo tatínka.

Chlapskazasilka.cz + SOUTĚŽ

Když mě velice milá a ochotná paní oslovila s touto nabídkou, ihned jsem věděla, že ji přijmu, protože mi koncept tohoto e-shopu připadal zajímavý a chtěla jsem ho i já vyzkoušet. Zároveň se mi líbila možnost mít nějaký zajímavý dárek pro kamaráda a i možnost soutěže pro Vás, jak jsem již psala. Ráda bych upozornila, že paní mi ihned v prvním emailu naznačila, že článek není „povinností“, ale že by bylo samozřejmě skvělé, kdybych chtěla a zmínila se o nich. 

Jelikož jsem se zásilkou i celkovou komunikací velice spokojena, rozhodla jsem se Vám o tom samozřejmě dát vědět. Komunikace probíhala velice rychle, ochotně a bezproblémově. Paní jsem sdělila pouze velikost kamarádova oblčení, která je „M“ a to bylo vše. Obratem a neskutečnou rychlostí mi přišla zásilka, což jsem upřímně vůbec nečekala, že to bude tak extra rychlé.

Zásilka přišla pěkně zabalená. Byla celá v černém obalu, pod kterým se skrývala tato krásná a jednoduchá krabička s dárky.

4hc

Po otevření krabičky na mě vykoukl moc pěkný dopis, který je zároveň i ručně podepsaný, což je věc, které si velmi vážím a připadá mi skvělá!

7ch

6ch

A určitě Vás už zajímá obsah krabičky. Napovím Vám, že se v ní nacházejí 3 kusy oblečení a jeden z nich mě absolutně „oslnil“ a myslím si, že spokojenost bude i na straně kamaráda.

První kousek, který mě velice potěšil a hrozně se mi líbí jsou tyto trenky. Jejich zpracování i materiál vypadá opravdu kvalitně a i celkový potisk je skvělý. Tohle je kus oblečení, který se mi z balíčku líbil nejvíce! Kamarádovi se taky velmi líbí a padnou mu úplně skvěle :)

1ch

 Jako další byly v balíčku tyto ponožky. Klasické, černé ponožky, které se nikdy neztratí a chlapovi se vždy hodí. Co myslíte? :) 

2ch

A nakonec tu máme třetí a poslední kousek, kterým je klasické, bílé tričko. Je opět z velmi příjemného materiálu a myslím, že bude radost ho nosit. Jelikož je bez potisku, bude se určitě hodit do kamarádova šatníku. Opět kamarád vyzkoušel a je spokojený :) Tričko je mu sice o malý kousek větší na bocích, ale není to nic strašného. Je z velmi příjemného materiálu a je spokojený :)

3ch

 S celkovým přístupem a komunikací e-shopu jsem opravdu hrozně moc spokojená a chtěla bych e-shopu ještě jednou PODĚKOVAT za nabídku spolupráce a zároveň i za možnost soutěže pro mé čtenáře!

______________________________________________________________________________________

SOUTĚŽ 

A teď už slibovaná soutěž. S e-shopem jsem se dohodla, že jeden z Vás, bude mít možnost dostat balíček také. Jediné, co pro to musíte udělat, je správně zodpovědět otázku, kterou zde napíši.

Soutěžní otázka je: „Jaký superhrdina účinkuje v úvodním videu Chlapské zásilky?“

(správnou odpověď najdete na stránce e-shopu)

– správnou odpověď mi napište pod článek do komentářů 

– připište také Váš email

– SOUTĚŽ PLATÍ POUZE PRO ČR

Soutěž bude trvat ode dne, kdy článek zveřejním až do 15.12.2014 (do 15:00 hodin). Výherce vylosuji pomocí randomu a následně ho budu kontaktovat na email. (a zároveň ho zveřejním i na Facebooku) Výherce mi následně zašle jeho kontaktní údaje, které předám e-shopu a ten se už o zaslání výhry postará. Bylo by skvělé, kdyby Vám zásilka dorazila do Vánoc, abyste ji mohli třeba i někomu darovat, takže po skončení soutěže sledujte svůj email! :) Držím Vám všem palce a věřím, že se Vám soutěž líbí! :)