Čistící pěnová voda a čistící tonikum Natura Siberica

4
1009
Čistící pěnová voda a čistící tonikum Natura Siberica
Čistící pěnová voda a čistící tonikum Natura Siberica

Produkty na čištění pleti od značky Natura Siberica jsem si pořídila především proto, že jsem chtěla od této značky něco vyzkoušet a do té doby jsem od ní nic nevyzkoušela. Na první pohled mě zaujala balení produktu, jelikož jsou alespoň pro mě – naprosto nádherná. 

Nevím, jestli to tak máte také – ale já třeba miluji obaly značky Balea. Upoutají na první pohled pozornost, jsou krásné v koupelně a celkově jsem s nimi velmi spokojená. Naopak balení těchto produktů není tak výrazné, jako například to baleácké, ale i přesto je balení jednoduché, moc pěkné a vkusné. Co myslíte? Od jaké značky se Vám líbí nejvíce obaly? Máte rádi obaly od značky Balea?

Čistící pěnová voda a čistící tonikum Natura Siberica

Kosmetická značka se propaguje jako přírodní a to byl také další důvod k tomu, abych si od této značky něco pořídila na vyzkoušení. No a protože mi zrovna docházela pleťová voda, rozhodla jsem se, že vyzkouším právě nějakou pleťovou vodu. 

A protože jsem chtěla pleťovou vodu vyzkoušet zároveň i s nějakým mycím gelem nebo pěnou, našla jsem si pěnu ze stejné řady. Oba produkty jsou na smíšenou a mastnou pleť, což mi plně vyhovuje. Já mám hodně mastnou pleť hlavně v oblasti T-zóny.

Čistící pěnová voda Natura Siberica

Balení produktu se mi velmi líbí, jelikož je jednoduché, praktické a vkusné. Hrozně se mi líbí i „etiketa“ (nazývejte si to jak chcete). Balení má klasickou pumpičku,  se kterou stačí párkrát pumpnout (někdy dokonce i jednou) a bez problému máte dostatečné množství pěny na čištění pleti. Takže pěna Vám podle mého názoru vydrží o hodně déle, než tonikum – což se stalo tedy i mně.

Vůně produktu mi připomíná citrusy. Je to taková svěží, nevtíravá vůně, která si myslím, že bude většině lidí příjemná. Čistící pěna obsahuje extrakt z jerlínu japonského (posiluje pokožku, regeneruje), heřmánku (zklidňuje, je antibakteriální) a mydlicového kořene (osvěžuje, čistí).

002
pěnová voda

 

44
ukázka pěny

Pěna je hodně příjemné konzistence. Řekla bych, že je hodně „vzdušná“ a opravdu jemná. S malým množstvím vody ji ještě více rozpěním na obličeji a poté smyji. Obličej není podrážděný, vysušený, ale přesto je skvěle a i šetrně vyčištěný. Pěna je vhodná na hydrataci a vyváženost pro smíšenou a nebo mastnou pleť. Já mám pleť spíše mastnou a pěna mi tedy vyhovuje.

Hlavním plusem vidím její konzistenci, která je opravdu velmi příjemná a to i její vůně. Také výdrž pěny beru jako plus, jelikož vydrží opravdu hodně dlouho.

Kde jsem produkt pořídila?

Čistící pěnovou vodu jsem pořídila za cenu 169 Kč (150 ml) na tomto E-SHOPU.

______________________________________________________________________________________

Čistící tonikum Natura Siberica

Opět začnu balením produktu, které se mi zamlouvá stejně, jako to předchozí. Jednoduchý, pěkný a vkusný design výrobku s krásnou „etiketou“. Uzavírání je velmi praktické, protože jen prstem „zacvaknete“ otvor dolů a z druhé strany se otevře. Takže se nebude konat žádné lámání nehtů, což je naprosto skvělé.

Vůně je opět svěží. Řekla bych, že v ní cítím také citrusy. Tonikum obsahuje dobromysl (uklidňuje, činí pleť matnou), zelený čaj (antioxidační vlastnosti) a šalvěj (protizánětlivá, obnovuje zdraví pleti). Pleť by měla mít po použití staženější póry.

003
tonikum

 

444
ukázka zmiňovaného uzávěru

Tonikum je k pleti také šetrné. Na pleti jsem nezaznamenala žádné podráždění, vysušení a podobně. Pleť jemně, ale přesto hodně dobře vyčistí. Používala jsem ho ráno i večer a musím říci, že se poměrně rychle vyprázdnilo. 

Co se týče stažení pórů, nějaký velký pokrok jsem nezaznamenala, ale tonikum jsem si nepořizovala výhradně kvůli tomu, takže s tím nemám žádný problém. Pokud byste však čekali stažení pórů – nejsem si tím tedy moc jistá. Mírné stažení tam asi bude, ale nemyslím si, že by to bylo něco převratného. 

Celkově bych však tonikum doporučila. Je to určitě fajn výrobek, se kterým jsem byla spokojená. Velké plus vidím také v uzávěru, který je skvělý.

Kde jsem produkt pořídila?

Čistící tonikum jsem pořídila za cenu 169 Kč (200ml) a to na tomto E-SHOPU.

001
čistící pěnová voda a tonikum

Znáte nějaký produkt od značky Natura Siberica? Používáte od této značky něco? Jaký na ní máte názor? Zaujaly Vás produkty, které jsem Vám dnes ukázala? :) Těším se na Vaše komentáře pod článkem!