Mini lak od Dermacolu jsem si pořídila díky tomu, že jsem ho chtěla vyzkoušet. Líbily se mi jeho barvy a navíc byl za skvělou cenu. Zaujalo mě i malé balení, které mi přijde více praktické. Vybrala jsem si nakonec několik laků různých barev a postupně Vám na ně budu přinášet recenze. No a jaký lak doopravdy je a jak jsem s ním spokojená?

Dermacol 05 NEON Violet - lak na nehty
Dermacol 05 NEON Violet

Dermacol 05 NEON Violet – lak na nehty

Lak je v hezkém malém provedení, což vidím jako plus, jelikož mi přijde balení více praktické a třeba ho i dopotřebuji. Což se u velkého laku u mě stát prostě nemůže… 

Konzistence laku je taková normální – řekla bych, že je trochu tekutější, než většina laků. Aplikuje se mi průměrně – díky malému štětečku. Bylo by určitě lepší, kdyby byl štěteček větší. 

Dermacol 05 NEON Violet - lak na nehty
Dermacol 05 NEON Violet

Lak je v jedné vrstvě nenositelný, proto jsou určitě nutností alespoň dvě vrstvy. Myslím si, že ani tři vrstvy by nebyly od věci. Schnutí laku hodnotím kladně. První vrstva byla suchá velmi rychle. Druhá trvala o trošičku déle, ale přesto byla suchá rychle. Nakonec jsem si nehty (jako vždy) přelakovala vysoušecím lakem od Catrice, který je průhledný.

Dermacol 05 NEON Violet - lak na nehty
ukázka laku na nehtech

Abych neměla nehty jen jednoduše jednobarevně nalakované – vzala jsem si nálepky na nehty, které skladuji už hodně dlouhou dobu a řekla jsem si, že je konečně využiji. Na prsteníčky a na palce jsem si nalepila nálepky a přelakovala bezbarvým vysoušecím lakem.

Myslím si, že nálepky nehty krásně ozdobily a jsem s výsledkem velice spokojená. Nehty sklidily pochvalu a za to jsem také velmi ráda. Nálepky si na nehty asi budu lepit častěji. Vlastně ani nevím – proč jsem si je takovou dobu nedala, když vypadají tak pěkně?! Líbí se Vám nálepky na nehtech a používáte je?

50 modified
lak na nehtech / nálepka

Celkově bych tedy lak zhodnotila dobře. Mohl by mít větší aplikátor – lépe by se lak nanášel. Schnutí chválím. 

Pořídila jsem si ho na tomto E-SHOPU a to za krásnou cenu 37 Kč.

Máte nějaký oblíbený lak od této značky? Jsem zvědavá na Vaše komentáře :) Mějte se krásně ♥

  • Eva Novotná

    Ahoj, laky od Dermacolu přímo miluju ♥ Neonové odstíny mám 2, včetně této barvy (myslím, že právě tu jsem vyhrála v jedné z tvých soutěží) a musím souhlasit, že barva je opravdu krásná :) Co mi ale vadí, je to, že jsou opravdu špatně krycí. I přes dvě vrsty mi prosvítají bílé konce nehtů. Ale určitě jsem spokojená s malým balením, protože jinak bych ho asi nevypotřebovala (a mně je vždy neskutečně líto, když nějaký lak musím vyhodit!). :)

    • Evo, je možné, že jsi ho vyhrála u mě, dávala jsem nějaký mini lak i do soutěže :) Jsem také ráda, že je balení malé :) Děkuju za komentář :)