Dermacol Neon Purple – lak na nehty

1
902
Dermacol Neon Purple – lak na nehty
Dermacol Neon Purple – lak na nehty

Mini lak od Dermacolu jsem Vám již ukazovala v jedné z mých recenzí. A dnes jsem tu s novým vyzkoušeným odstínem. V minulém článku jsem Vám psala o laku v odstínu Neon Barbie a dnes to bude lak v odstínu Neon Purple. Jak už název napovídá, půjde o barvičku, která je laděná do fialova.

Dermacol Neon Purple – lak na nehty

y5
Dermacol Neon Purple

Lak je v malém 5 ml balení, což mi vůbec nevadí. Jsem ráda, že je lak skladnější a že ho třeba i budu moci vypotřebovat. Větší laky stejně nikdy nedopotřebuji a tak mi přijdou některé i zbytečně velké.

Aplikátor na nanášení laku mi docela vyhovuje, ale je škoda, že není o trochu větší. Určitě by se s ním poté pracovalo ještě o něco lépe. Aplikátor je tedy klasický a do rovna střižený štěteček. Konzistence laku je klasická, ale řekla bych, že je o trochu tekutější, než jsem zvyklá u jiných laků.

y3
ukázka laku

Lak je v jedné vrstvě nenositelný. Určitě jsou potřeba alespoň 2 vrstvy laku a možná ani tři vrstvy by nebyly marné. Někde jsem četla, že pro výraznější barvu se pod tyto laky má aplikovat lak bílý, ale sama jsem to nezkoušela. Co se týče rychlosti schnutí laku, tak si nemůžu stěžovat. Lak schne rychle, takže s tím žádný problém nemám.

y6
lak na nehty Dermacol Neon Purple

Celkově se mi barvička laku líbí a lak bych Vám na vyzkoušení doporučila. Dermacol má na výběr z několika zajímavých barviček mini laků, takže si každý určitě přijde na své.

Kde jsem lak pořídila?

Pořídila jsem ho na tomto E-SHOPU za cenu 38 Kč.

y1
ukázka laku

Co Vy a mini laky od Dermacolu? Vlastníte nějaký? Zaujaly Vás? Nebo si je teprve plánujete pořídit? Napište mi svůj názor do komentářů, budu se na něj těšit!