Deodoranty nebo chcete-li antiperspiranty Dove si kupuji již delší dobu. Mám je ráda hlavně kvůli jejich nádherným vůním, jednoduchému vzhledu a funkčnosti, které se zatím nevyrovnal žádný jiný antiperspirant.

Když jsem v soutěži vyhrála právě mou oblíbenou Dove značku ve formě antiperspirantů, byla jsem velmi nadšená! Ráda bych se s Vámi podělila o mé dojmy z řady Dove Invisible Dry a už předem podotýkám, že půjde o pozitivní recenzi.

Dove Invisible Dry

V první řadě bych Vám ráda napsala, že preferuji antiperspiranty v tuhé nebo sprejové podobě. Nemám velmi v oblibě kuličkové, jelikož mi přijde, že se podpaždí velmi lepí a že neúčinkují tak, jak mají a dostatečně neochrání proti pocení.

Řada Invisible Dry mě velmi potěšila, protože se pyšní opět nádhernou „čistou“ vůní a jednoduchým designem.  V létě používám nejraději kombinaci tuhého a sprejového antiperspirantu. Výrobci uvádí, že by měly vydržet 48 hodin. S tím bohužel nesouhlasím.

Kdo by potřeboval výdrž 48 hodin? Úplně by stačilo nějakých 10-15, co Vy na to?

Dove Invisible Dry - antiperspiranty
tuhý antiperspirant Dove Invisible dry

Přesto je výdrž velmi dobrá. Účinně mě ochrání cca půl dne. Samozřejmě s ohledem na počasí. Pokud je veliké vedro, musím použít po aplikaci tuhého antiperspirantu (který používám ráno), ještě antiperspirant ve spreji.  Jak jsem již zmiňovala na začátku článku, jako mou oblíbenou kombinaci. Pokud je počasí mírnější, úplně mi stačí aplikace tuhého. Pokud jde o podráždění podpaždí, nemám s tímto nejmenší problém.

Skvrny na oblečení jsem zaznamenala při používání tuhého antiperspirantu a se zbylými dvěma nemám problém. Pokud sprejový aplikujete z malé vzdálenosti, je možné, že se Vám nějaký ten flek také objeví.  Proto doporučuji aplikovat z trochu větší vzdálenosti.

Dove Invisible Dry - antiperspiranty
antiperspirant ve spreji Dove Invisible dry

Zmiňovala jsem Vám, že kuličkové antiperspiranty moc v lásce nemám. Protože jsem tento vyhrála, rozhodla jsem se ho samozřejmě vyzkoušet a musím říci, že jsem mile překvapená. Sice mám stále pocit, že mě neochrání proti pocení tak kvalitně, jako ten tuhý, ale i přesto mi vyhovuje, jelikož po něm podpaždí nemám ulepené.

Dove Invisible Dry - antiperspiranty
kuličkový antiperspirant Dove Invisible dry

Závěrem bych Vám tedy velmi ráda doporučila všechny tři, ale mezi mé největší favority patří sprejový a tuhý antiperspirant Dove. A to nejen z řady Invisible Dry. Pokud nemáte rády parfemace nebo Vám podpaždí jednoduše dráždí, doporučím Vám vyzkoušet Dove Pure, který je právě bez parfemace, parabenů, alkoholu a barviv. Já si ho pořídila již po druhé a jsem s ním také moc spokojená.

Sehnat je můžete v drogérii DM, Rossmann a také jsou k dostání v hypermarketech. Já si je pořizuji v akci nebo slevě – vždy kolem 60 Kč

A jaký je Váš nejúčinnější deodorant x antiperspirant?