Essence báze I ♥ stage

0
822
Essence báze I ♥ stage
Essence - báze pod oční stíny - I ♥ stage

Na začátek bych Vám ráda řekla, že tato báze pod oční stíny je má první, kterou jsem vyzkoušela. Nemůžu proto porovnat bázi s nějakou jinou, ale napíši Vám, jaký názor mám právě na tuto.

Dříve jsem si dávala pod oční stíny obyčejný korektor, ale při nákupu u blogerky Verči jsem si pořídila konečně i bázi pod oční stíny. Verča byla tak hodná, že mi dala bázi k nákupu zdarma a za to jí ještě jednou moc děkuji. 

Essence báze I ♥ stage

Essence báze I ♥ stage
pěnový aplikátor

Začnu jako vždy balením. Balení je jednoduché a podle mě i hezké. Líbí se mi, že můžu vidět, kolik báze mi ještě zbývá. Báze je poměrně tmavá. Já používám většinou makeupy v ostínu 01 Ivory, takže mi báze přišla opravdu poměrně tmavá a bála jsem se, že mi nebude sedět.

Líbí se mi, že báze obsahuje aplikátor, kterým si na víčka nanesete požadované množství. Po rozetření báze zjistíte, že vlastně vůbec nevadí, že je báze tmavší. Na víčku vypadá skvěle.

Při použití báze dosáhnete výraznější barvy očních stínů. Výdrž je podle mě velmi dobrá. Stíny mi na očích vydrží skoro celý den bez toho, aby se slévaly ve vráskách – v ohybu oka. K večeru se občas stane – že se mi začnou do vrásek na oku mírně slévat, ale to většinou ve dnech, kdy je venku horko a obličej se mi potí.

BEZ BÁZE:

Essence báze I ♥ stage
stíny bez báze Essence

S BÁZÍ:

Essence báze I ♥ stage
stíny s bází Essence

 

Essence báze I ♥ stage
použité stíny: Essence metal glam – 02 coffe to glow a MUA 14 Pearl

Pokud by Vás zajímalo, jaké stíny jsem použila, tak to byly tyto dva odstíny: Essence metal glam – 02 coffe to glow a MUA 14 Pearl.

Jsem tedy s mojí první vyzkoušenou bází spokojená a určitě bych Vám ji doporučila vyzkoušet! Já jsem si ji pořídila od Verči, ale Vy si jí můžete pořídit v drogérii DM a Rossmann. Cena se pohybuje okolo 70 Kč.

Jakou oblíbenou bázi pod oční stíny používáte Vy? Nebo žádnou nepoužíváte?