Essence frame 4FAME lash glue – lepidlo na řasy

3
1795
Essence frame 4FAME lash glue
Essence frame 4FAME lash glue

Umělé řasy jsem si začala lepit během posledního roku. Poměrně jsem se bála, když jsem si řasy aplikovala poprvé. Bála jsem se, že se mi mé vlastní řasy vytrhají a nebo poničí, ale teď už vím, že jsem se bát opravdu nemusela. 

Stačí trocha šikovnosti, nějaké dobré lepidlo a dobré řasy a efekt krásného oka je hned vykouzlen! Oči jsou krásně zvýrazněné a na pohled „panenkovské“, což se mi moc líbí.

Nošení umělých řas jsem si oblíbila natolik, že jsem už spotřebovala jedno celé lepidlo, které jsem si posléze zakoupila znovu a dnes Vám ho ukáži. Předem podotýkám, že půjde o kladnou recenzi, protože jak už Vám jistě došlo – když si zasloužilo i druhou koupi, bylo super! 

Essence frame 4FAME lash glue

Když jsem řasy zkoušela poprvé, řekla jsem si, že si k nim koupím nějaké levnější lepidlo. Bála jsem se, že mi to nepůjde a vyhazovat vysoké částky za kvalitní lepidla se mi prostě nechtělo. A udělala jsem dobře.

Lepidlo má plastový aplikátor. Na řasy vždy nanesu hrubší vrstvu lepidla, nechám chvíli zaschnout a poté řasy pomocí pinzety a prstů aplikuji. Nechám doschnout a je to! 

Lepidlo má ihned po nanesení bílou barvu a zaschne do průhledna

Essence frame 4FAME lash glue
ukázka zasychání Essence frame 4FAME lash glue

Řasy mi vydrží po aplikaci celý den na svém místě. Občas se mi začnou odchlipovat konečky řas u vnitřního koutku oka – nevím, zda je to chyba lepidla a nebo toho, že mi občas slzí oči. Nicméně to nevidím jako velký a neřešitelný problém a řasy jednoduše dolepím, pokud se začnou mírně odchlipovat. 

S řasami se mnohdy i sprchuji (samozřejmě si nesprchuji obličej) nebo s nimi přes den usnu – a stále drží. Zde je ukázka řas po cca 9 hodinách:

Essence frame 4FAME lash glue
řasy po cca 9 hodinách

Jak vidíte, řasy jsou stále na svém místě a podle mě vypadají výborně. Pokud byste se ptaly, jaké mám řasy – jsou to řasy z Ebay.

Essence frame 4FAME lash glue
řasy z Ebay

A pokud Vás zajímá složení lepidla, můžete si ho zde blíže prozkoumat:

Essence frame 4FAME lash glue
Essence frame 4FAME lash glue

Celkově jsem s tímto lepidlem spokojená. Je levné, za mě kvalitní a nemám potřebu si kupovat zatím žádné jiné dražší. Časem budu chtít asi vyzkoušet i jiná lepidla – pro srovnání – ale momentálně jsem opravdu velmi spokojená s tímto. A doporučila bych ho zejména těm, kteří s řasami začínají.

Zakoupit si ho můžete v drogérii DM a Rossmann a stojí do 70 Kč.

Jaké je Vaše oblíbené lepidlo na řasy? Nosíte rády umělé řasy? Moc se těším na Vaší odezvu!