Freeman pleťová maska uhlí a černý cukr

1
1630
Freeman pleťová maska uhlí a černý cukr
Freeman pleťová maska uhlí a černý cukr

Pleťové masky od Freemana mám velmi ráda (pokud by Vás zajímal můj názor na avokádovou masku, tak je zde) a tak jsem si objednala další masku na zkoušku. Tentokrát jsem nesáhla po klasické masce ve velké tubě, ale v mini balení. Na vyzkoušení jsem si vzala zajímavou masku, která by měla být zároveň i peelingem.

Freeman pleťová maska uhlí a černý cukr

m2
pleťová maska

Začnu konzistencí masky. Maska má takovou mírně olejovito-peelingovou konzistenci. Jsou v ní obsažena zrníčka černého cukru, která jsou malá a poměrně hrubá. Voní zajímavě, ale mně moc příjemně.

m5
ukázka konzistence pleťové masky

Maska obsahuje uhlí, které by mělo absorbovat mastnotu a špínu bez vysušení pleti. Černý cukr by měl odstraňovat odumřelé buňky. Pleť by měla být po použití masky hebká a jasná. A je vhodná pro všechny typy pleti.

Na mírně navlhčený obličej jsem si vždy nanesla menší množství masky (poté jsem přidávala podle potřeby) a jemně jsem obličej peelingovala. Díky obsahu malých a poměrně hrubých zrníček cukru je potřeba dávat pozor, abyste si nepodráždili obličej. Odumřelé buňky však zrníčka odstraní určitě skvěle. Poté jsem nechala masku na obličeji cca 10 minut a smyla. Když jsem masku na obličeji nechávala působit, měla jsem pocit, že maska mírně hřeje. Při smývání masky se mi někdy stalo, že jsem měla na rukou pocit „vrzání“, který nemám moc ráda.

m4
pleťová maska na obličeji

Můj názor je ten, že maska určitě skvěle odstraní odumřelé buňky, ale je potřeba s ní zacházet opatrně, jelikož obsahuje hrubší zrníčka. Pleť je po aplikaci jemnější a vypadá zdravěji.

Složení masky:

1m
složení pleťové masky

Celkově bych tuto 2v1 masku určitě na vyzkoušení doporučila. Myslím si, že je to zajímavý produkt a jsem ráda, že jsem ho vyzkoušela.

Kde jsem si masku pořídila?

Masku jsem si pořídila na tomto E-SHOPU za cenu 35 Kč. (dá se tam pořídit i velké balení této pleťové masky)

Freeman pleťová maska uhlí a černý cukr
pleťová maska uhlí a černý cukr

Máte nějakou oblíbenou masku od Freemana? Nebo tuto značku vůbec nepoužíváte? Napište mi do komentářů Váš názor, budu se na něj těšit!