Golden Rose Rich Color 29 – lakujeme rudě

0
951
Golden Rose Rich Color 29
Golden Rose Rich Color 29

Rudé nehty jsou klasika, která bude vždy vypadat skvěle. Já osobně mám rudé nehty moc ráda, ale lakuji si je jen zřídka. Je na nich bohužel vidět každá oděrka. Ostatně jako na každém výrazném laku. Při výprodejích jsem si pořídila lak, který by měl krýt v jedné vrstvě a měl by mít skvělý – do kulata zastřižený konec kartáčku. A protože mě barva laku upoutala na první pohled, samozřejmě jsem ho musela mít a vyzkoušet ho.

Golden Rose Rich Color 29

Golden Rose Rich Color 29
Golden Rose Rich Color 29 na denním světle

Jak lak slibuje – opravdu kryje v jedné vrstvě. A to velmi dobře. Ale já jsem zvyklá, dávat si vrstvy dvě a tak to ani u tohoto laku nebyla výjimka. Na fotkách tedy můžete vidět lak ve dvou vrstvách. Ve dvou vrstvách vypadá samozřejmě lépe, ale při velkém spěchu vypadá i jedna moc dobře!

Barva laku je nádherně sytá rudá barva – Golden Rose Rich Color 29, což jsem přesně chtěla a hledala. Štěteček je opravdu do kulata zastřižený a tak se s ním lakuje velice dobře. Je to jeden z nejlepších štětečků, které jsem při lakování vyzkoušela. 

Lak schne rychle a na nehtech vypadá nádherně. Já jsem ještě navrch použila průhledný lak od značky Catrice, který urychluje schnutí laku a dodá pěkný závěrečný lesk nehtů. 

Golden Rose Rich Color 29
Golden Rose Rich Color 29

Golden Rose Rich Color 29
Golden Rose Rich Color 29 a Catrice Quick Dry and High Shine – Top Coat

Pokud by Vás zajímalo, jaký je lak Catrice a jestli opravdu urychluje schnutí, tak čtěte dále.

Lak má průhlednou barvu a je poměrně tekutý. Má klasický štěteček, ale i s ním se poměrně dobře nanáší. Já si nehty nechám vždy uschnout napůl – poté si dám ruce do ledové vody (ponořím nehty) a nechám chvíli ve vodě. Usuším ruce a až poté nanesu tento lak. Lak nehty opravdu dosuší a Vy si poté nezpůsobíte „rýpanec“ do laku. Nanáším si ho v hodně silné vrstvě a i tak uschne během několika málo minutek. Lesk nehtů je po použití velmi dobrý.

Já jsem s oběma laky velmi spokojená a v budoucnosti si asi pořídím i nějaký další. Mám laky od Golden Rose velice ráda.

Laky Golden Rose seženete v malých drogériích a nebo na eshopu Golden Rose.

Cena se pohybuje okolo 50 Kč.

Máte rády rudé nehty? A jaký je Váš nejoblíbenější rudý lak? Těším se na Vaše komentáře!