Ano! I já se řadím mezi slečny, které milují střídání šperků a doplňků. Doma mám desítky naušnic, náhrdelníků a i dalších kousků, které moc ráda nosím.

…většinou si kupuji bižuterii a to nejčastěji na Ebay, u vietnamců a nebo v obchodech jako je New Yorker, Gate a H&M. Ale samozřejmě v mé sbírce nechybí ani pravé kousky, které jsou zlaté nebo stříbrné. 

Bohužel s bižuterií nemohu do vody – do sprchy, bazénu a většinou ani do deštivého počasí, jelikož se pak rychle zabarví „zrezne“ a zničí se. No a protože mám i já občas chvilky, kdy bych si ráda nechala naušnice třeba i ve sprše nebo v dešti bez obavy zničení – rozhodla jsem se jedny takové krásné „vyzkoušet“.

Granátové slzy EPPI.CZ

Spolupráci s tímto E-SHOPEM mi nabídla milá paní, která mi zaslala stránku se šperky, ze kterých si mohu vybrat ten, který mě nejvíce zaujme. Po pečlivém přemýšlení, které nebylo vůbec jednoduché (jelikož jsem se nemohla rozhodnout zda chci náhrdelník nebo naušnice) jsem se rozhodla, vybrat si naušnice v rudé barvě.

8
Granátové slzy

Naušničky jsou menší, nenápadné, ale i přesto mají šmrnc a jsou vkusné. Líbí se mi rudá barva, která si myslím, že je velmi ženská a v kombinaci se stříbrem tvoří krásnou kombinaci.

7
balení

Co mě velmi zaujalo (…a nejen mě) byla krabička s mini osvětlením, což je podle mě originální, pěkné a oku velmi lahodící, co myslíte?

6
otevřené balení se světlem

K naušnicím mi byl zaslán i hadřík pro údržbu naušnic, což si myslím, že je skvělý krok.

Oku lahodící kartička, která obsahuje přehledné informace o tom, co byste se šperkem měli a neměli dělat, je vtipná a myslím si, že opět originální a za mě osobně to přidává tomuto eshopu plusové body.

2
hadřík na údržbu šperku

 

4
co se šperkem dělat

3
co se šperkem nedělat

Naušničky jsou nádherné, příjemně se nosí a vypadají kvalitně zpracované. Co se mi moc líbí je přístup eshopu, který mě příjemně překvapil rychlostí doručení, komunikací a skvělými pomocníky k samotnému šperku – jako je hadřík na údržbu a vtipná kartička, na které je info o tom, co je se šperkem vhodné dělat a co ne. 

5
naušnice, krabička

Tímto bych ráda poděkovala eshopu EPPI.CZ za spolupráci a Vám bych ho mohla s klidným svědomím doporučit, jelikož i já osobně jsem byla velice spokojená a mile překvapená. 

Pokud byste se na naušnice chtěli podívat – jsou ZDE, kde je seženete za cenu 1170 Kč.

Dolu do komentářů mi můžete napsat, zda se Vám naušničky líbí a jestli byste si takové pořídili, popřípadě jaký šperk nosíte nejraději – nebo jestli dáváte přednost pravým kouskům x bižuterii. 

Těším se na Vás u příštího článku nebo videa! :)