Záměrně jsem si pořídila pánskou pěnu na holení, jelikož jsem se dočetla, že by měla být lepší než ta dámská. A světe div se – opravdu je!

Isana pěna na holení

Pěna na holení od značky Isana je velmi levná. Její cena se pohybuje do 40 Kč/250 ml (alespoň, když jsem jí pořizovala já) a v akcích se dá sehnat za 29,90 Kč. Balení Vám vydrží opravdu dlouho, jelikož pěny stačí trošku. K celkovému balení bych napsala tolik, že se mi líbí jeho jednoduché provedení. Aplikátor na pěnu funguje bez sebemenšího problému.

Isana pěna na holení
ukázka konzistence pěny na holení Isana

Pěna obsahuje Aloe Vera a velmi jemnou pánskou vůni, která se mi líbí. Má výbornou konzistenci – je velmi tuhá. I po rozetření Vám zůstane na daném místě a nerozetře se “do ztracena” jako jiné pěny. Což je velké plus.

Dříve jsem s tím u jiných dámských pěn měla velký problém, proto jsem ráda, že jsem objevila tuto pánskou pěnu na holení, která je naprosto perfektní. Kůži nedráždí, nevysušuje a holí se s ní fantasticky. 

Zkoušela jsem například i gel na holení Balea – s Aloe Vera. Gely mi už moc nevyhovují, protože po rozetření gelu – například gelu od Balea s Aloe Vera – Vám vznikla velmi mírná pěna, která se velice rychle ztratila. Než jste si oholily polovinu nohy, tak na druhé polovině už skoro nic nezbylo. Proto také dávám přednost klasickým pěnám na holení a jsem ráda, že jsem objevila tuto fantastickou pěnu od značky Isana!

Isana pěna na holení
ukázka konzistence pěny
Isana pěna na holení
ukázka konzistence pěny

Pokud tedy  hledáte nějakou opravdu kvalitní a cenově dostupnou pěnu, určitě zajděte do drogérie Rossmann a pěnu omrkněte. Já jsem s ní nadmíru spokojená! Je to fantastický výrobek za fantastickou cenu!

A určitě mi dejte vědět, jakou oblíbenou pěnu na holení máte Vy. Budu se těšit na Vaše komentáře!