Všimla jsem si, že se spousta slečen stále ptá a zjišťuje, jak se dá rychle a jednoduše odstranit třpytkový a nebo jiný efektový lak z nehtů. A i přesto, že jsem si myslela, že tuto metodu už zná snad úplně každý – není tomu tak. 

Rozhodla jsem se proto vytvořit článek, ve kterém Vám vytvořím „step by step“ návod na to, jak rychle a jednoduše odstraníte třpytkový a jiný efektový lak z nehtů, aniž byste u toho museli strávit více, jak pět minut. 

Jak odstranit třpytky z nehtů pomocí alobalu ?

Jako první, si připravte pár věcí: vatové tamponky, nůžky, alobal, odlakovač.

Jak odstranit třpytky z nehtů pomocí alobalu
věci, které budeme potřebovat

1. Vatové tamponky si vezmeme a nastříháme je na čtvrtiny. Pokud se Vám zdá čtvrtina málo, klidně si je nastříhejte na poloviny. Záleží na Vás.

Jak odstranit třpytky z nehtů pomocí alobalu
nastříhané vatové tamponky

2. Vezmeme si alobal a nastříháme si ho na proužky nebo kostičky – opět záleží na Vás. Já jsem si ho nastříhala na proužky, protože se mi s nimi lépe pracuje.

Jak odstranit třpytky z nehtů pomocí alobalu
nastříhaný alobal

3. Namočíme nastřiženou čtvrtinu vatového tamponku do odlakovače. Přiložíme namočený tamponek na nehet.

Jak odstranit třpytky z nehtů pomocí alobalu
namočený vatový tamponek, přiložený na nehet

4. Obalíme alobalem a pořádně alobal zamáčkneme, aby nám nepadal z prstu. 

Jak odstranit třpytky z nehtů pomocí alobalu
obalený vatový tamponek alobalem

5. Následně počkáme 3-4 minutky s takto obalenými prsty a poté sundáme. 

Jak odstranit třpytky z nehtů pomocí alobalu
odstraněný třpytkový lak z nehtů – výsledný efekt

6. A je hotovo! Jak vidíte, na nehtech skoro nic nezbylo – a to, co tam zbylo se dá jednoduše setřít vatovým tamponkem, bez zbytečného drhnutí.

Já si myslím, že tento návod na to, jak si sundat jednoduše třpytkový lak z nehtů, je skvělý. Mě osobně nebavilo dávat si na nehty třpytkové laky, protože jsem věděla, že je poté budu dlouhou dobu sundávat. Ale od té doby, co znám tento návod, si dávám třpytkové laky velmi ráda!

Pokud by Vás zajímalo, co mám na nehtech za lak, tak je to lak od Golden Rose –  119 Jolly Jewelkterý můžete zakoupit na internetu a nebo v menších drogériích. Stojí okolo 80 Kč.

Znáte tento jednoduchý a rychlý „trik“ na to, jak odstranit třpytkový lak z nehtů? Nebo ho vidíte poprvé? Zaujal Vás a vyzkoušíte ho? Budu se moc těšit na Vaše komentáře a ohlasy!