Konopný šampon a kondicionér Topvet

1
968

Používáte kosmetiku z konopí? Já už nějakou dobu ano. Jelikož mi skoro všechny výrobky vyhovují, rozhodla jsem se, že vyzkouším i něco dalšího a nového. Rozhodla jsem se tedy vyzkoušet konopný šampon a kondicionér od značky Topvet

Konopný šampon a kondicionér Topvet

Oba výrobky se prezentují tak, že obsahují vysokou dávku konopného oleje a aktivní bylinnou kompozici. Oba jsou určeny na suchou, citlivou a svědivou pokožku hlavy se sklonem k tvorbě lupů. Po použití by měla být pokožka hlavy hydratovaná, elastická, jemná a vitální. Šampon slibuje šetrné zbavení nečistot, lesk, pružnost a vitalitu. Kondicionér slibuje regeneraci, lesk, pružnost a vitalitu. Splňují to?

Konopný šampon Topvet

Začnu konzistencí šamponu. Ta je poněkud řidší, než jsem u šamponu zvyklá. Při aplikaci do mokrých vlasů se šampon krásně rozpění a hezky se s ním vlasy umývají. Po umytí mám pocit, že mi opravdu dobře odstranil nečistoty z vlasů. Jeho vůně je těžko popsatelná. Konopí tam cítím jen minimálně. Možná bych to popsala jako trochu bylinnou vůni, ale ani to není přesný popis. Je to jednoduše velmi zvláštní vůně.

06
konopný šampon Topvet

 

02
konzistence šamponu

Konopný kondicionér Topvet 

Kondicionér má konzistenci na jakou jsem u kondicionérů všeobecně zvyklá. Je hustější, hezky se do vlasů aplikuje. Měl by se na vlasech nechat 5 minut  a poté opláchnout. Po pěti minutách jsou vlasy opravdu moc hezky hydratované a při mytí Vám vytvoří takové ty „krásné rovné nezacuchané vlasy“… Vlasům nějakou tu regenerační schopnost také nejspíše přenechá a i lesk.

05
konopný kondicionér Topvet

 

03
konzistence kondicionéru

Oba výrobky jsou určeny pro citlivou, suchou a svědivou pokožku hlavy se sklonem k tvorbě lupů. Měly by pokožku zanechat hydratovanou – což jsem bohužel nějak extrémně nezpozorovala. Úbytek lupů také ne. Vůni jsem ve vlasech moc necítila Možná chvíli po umytí – jinak ne.

SLOŽENÍ:

sl
složení kondicionéru / složení šamponu

Ještě bych doplnila poznámku k jejich otevírání. Mají poměrně zajímavé otevírání. Jednou se mi ve sprše zaseklo a nešlo otevřít a to jsem byla opravdu naštvaná. Při zbytku používání jsem však s otevíráním neměla nejmenší problém a vyhovovalo mi. Jednoduše jen otočíte a máte otevřeno! 

ot
zavřené víčko / otevřené víčko

Zhodnotila bych je jako průměrné výrobky, se zajímavou vůní. Nic extra zvláštního jsem na nich bohužel nenašla. Ale znáte to. Někdo nějaký výrobek zhodnotí jako propadák a jiný si ho nemůže vynachválit… Pokud nemáte nějaký velký problém s lupy nebo s extra suchou pokožkou hlavy – mohl by Vám asi vyhovovat.

Kde jsem šampon a kondicionér pořídila?

Pořídit šampon si můžete ZDE a kondicionér ZDE. Za cenu do 160 Kč.

Používáte něco z konopné kosmetiky? Znáte značku Topvet? Máte od ní něco? Těším se na Vaše komentáře! :)