Max Factor 2000 Calorie – řasenka

2
699
Max Factor 2000 Calorie – řasenka
Max Factor 2000 Calorie – řasenka

Legendární řasenku od Max Factor jsem se rozhodla vyzkoušet právě proto, že je na ni všude tolik chvály. Značka Max Factor jako taková je mi docela sympatická, ale produkty si od ní moc nekupuji. Vlastně ani nevím proč. Ale zpět k řasence.

Od řasenky jsem očekávala opravdu něco „vyjimečného a dokonalého“. Co myslíte? Byla řasenka opravdu tak moc dobrá, jak jsem původně očekávala? Nebo je to klasická řasenka, kterou seženete všude možně a i za příznivější cenu? Čtěte dál a dozvíte se to!

P1160883
řasenka Max Factor 2000 Calorie

Max Factor 2000 Calorie – řasenka

Po první aplikaci řasenky jsem byla poměrně zklamaná. Čekala jsem od řasenky opravdu hodně, protože je na internetu tolik vychvalovaná. Nicméně – dala jsem řasence samozřejmě i další šance a zkoušela ji dál a dál.

P1160885
ukázka štětečku

Řasenka slibuje větší objem o 300% – no, upřímně mi nepřijde, že bych měla o 300% větší objem řas. Dokonce mi nepřijde, že bych měla nějak extra viditelně větší objem řas, než s jinou řasenkou. Dále má být odolná vůči doteku a vodě. Proti vodě – to nemohu posoudit, nezkoušela jsem. Proti doteku bych řekla, že odolná je, protože jsem žádné rozmazávání nezaznamenala.

ras
řasenka na řasách

Nezaznamenala jsem ani drolení řasenky, takže to bych připsala jako plus. Můj pocit je však ten, že si s řasenkou musím trochu vyhrát, abych měla opravdu pěkné řasy. Bohužel řasenka moje řasy nenatočí tak, jak bych si představovala. Neslibuje sice natočení, ale i tak bych nějaké natočení od tak legendární řasenky čekala.

Můj dojem je tedy takový, že řasenka vytvoří opravdu hodně přirozené řasy, ale zezačátku používání je mírně tekutější a trochu slepuje. Časem, když řasenka trochu „vyschne“ připadá mi lepší. Nezvýrazní mi řasy tak, jak bych chtěla – určitě mi neudělá o 300% větší objem a ani mi je nenatočí. Během dne se však nerozmazává a nedrolí.

P1160884
řasenka Max Factor 2000 Calorie

Jsem tedy z této řasenky trochu v rozpacích, jelikož jsem čekala o hodně více. Ale znáte to. Něco může vyhovovat většině, zkusíte to Vy a Vám to prostě nevyhovuje. Každý máme jiné řasy a každému sedne něco jiného – a tak to i beru.

Za sebe bych řasenku spíše nedoporučila – a nebo doporučila těm, kteří chtějí mít přirozeně zvýrazněné řasy a nečekají extra objem a natočení.

Pokud o ni máte zájem – můžete si ji pořídit na tomto E-SHOPU a nebo v drogérii Rossmann. Seženete ji za cenu od 150 Kč (v akcích) – 300 Kč.

►►► ŘASENKU DOPORUČUJI ZAKOUPIT V TOMTO E-SHOPU ◄◄◄

Znáte tuto řasenku? Vyhovuje Vám? Moc by mě to zajímalo. Těším se na Vaše komentáře a ohlasy.