Laky od značky Miss sporty mě nikdy nějak extrémně moc nelákaly, ale jelikož se čím dál častěji vyskytovala akce 1+1 zdarma, rozhodla jsem se i já – jako správná nákupní maniačka – laky koupit a vyzkoušet. Vybrala jsem si pro začátek dvě barvičky, které neobsahují žádný shimmer a jsou to pouze klasické barvy, bez čehokoliv.

První z nich je klasická “mléčná” barvička laku, kterou jsem si vzala pro případy, kdy se mi nehty nechtějí lakovat výrazným lakem, ale přesto je chci mít nalakované. Jako druhý jsem zvolila výrazný lak, který je růžovo-červený a na první pohled mě velmi zaujal. A dneska se zrovna na tento lak podíváme!

Miss sporty Clubing Colours 040

Barva laku č. 040 je krásná barvička, spíše do tmavě růžova, která mě na první pohled zaujala. Ze začátku jsem se poměrně obávala toho, že lak nebude moc dobře krýt a že požadované barvy dosáhnu až třemi a více vrstvami. Moje obavy ovšem pominuly, když jsem si lak začala lakovat.

První, co mě velmi mile překvapilo, byl štěteček. Je krásně do kulata střižený a perfektně se mi s ním pracuje. Lak má skvělou konzistenci a dá se aplikovat velmi dobře. Dalším překvapením je jeho krycí schopnost, která je již v první vrstvě velmi dobrá. Já osobně jsem zvyklá, dávat si vždy dvě vrstvy barevného laku, ale i kdybych si dala jen jednu, vypadal by lak skvěle!

Miss sporty Clubing Colours 040
lak Miss sporty Clubing Colours 040 na denním světle

A jelikož jsem chtěla udělat nehty nečím zvláštní, nanesla jsem si na prsteníčky lak od Golden Rose, který je průhledný a obsahuje různě barevné a různě veliké třpytky. Lak je v odstínu 119 a je z kolekce Golden Rose Jolly Jewels. 

Z této řady mám i několik dalších laků a musím říci, že jsem s nimi velmi spokojená. Obecně mám laky Golden Rose velmi ráda a připadají mi i jako hodně kvalitní a cenově velmi dostupné.

Miss sporty Clubing Colours 040
detail laku Golden Rose 119 Jolly Jewels

Navrch jsem nanesla lak od Catrice, který usnadňuje schnutí a dodá krásný lesk. Jedná se o průhledný lak Quick Dry & High Shine.

Miss sporty Clubing Colours 040
Catrice Quick Dry & High Shine, Golden Rose 119 Jolly Jewels, Miss sporty Clubing Colours 040

Laky Miss sporty můžete sehnat v drogérii DM. Laky Catrice v drogérii Rossmann a laky Golden Rose můžete sehnat v menších drogériích a nebo na internetu.

Cena laku Miss sporty je 29,90 Kč, Golden Rose 80 Kč (já ho sehnala za výrazně menší cenu v akci), Catrice lak 70 Kč.

Nakonec bych se Vás ráda zeptala, jestli znáte laky Golden Rose a popřípadě mi napsaly, jak jste spokojené s laky Miss sporty, pokud jste je vyzkoušely? Těším se na Vaše komentáře a reakce!