Rozhodla jsem se, že bych Vám ráda ukázala, jaké čaje jsou mé oblíbené. A jelikož se mi jich doma nahromadilo poměrně velké množství, udělám z toho články rovnou dva.

V dnešním článku Vám ukážu mé oblíbené čaje s příchutí a v dalším článku to budou čaje bylinné (ZDE). Věřím, že se inspirujete a že rády vyzkoušíte nějaký nový čaj. Budu ráda, když mi napíšete, jaký čaj je Váš oblíbený a jaký byste mi doporučily!

Moje oblíbené čaje – 1. část

Loyd – pomeranč se skořicí a hřebíčkem

Výborný čaj, který se hodí spíše na zimní období, ale já ho piji i normálně během celého roku. Je hodně a výrazně kořeněný. Má výbornou chuť pomeranče a jak jsem již psala – výrazného koření. Pokud máte rády výrazné chutě čajů, určitě ho vyzkoušejte. Čaj obsahuje pomerančovou kůru, aroma, skořici, květ ibišku, pražený kořen čekanky, list ostružiny, jablko, heřmánek, kořen lékořice, zázvor, hřebíček, kyselinu citronovou.

Pickwick – zelený čaj s mangem a jasmínem

Čaj jsem poprvé vyzkoušela na návštěvě a zachutnal mi. Když byl v nějaké akci, tak jsem si ho zakoupila i já a poměrně jsem si ho oblíbila. V čaji je výraznější chuť manga. Jasmín je v něm cítit také, ale jemněji. Celkově má takovou zvláštní a příjemnou chuť. Čaj obsahuje zelený čaj, zelený čaj ovoněný jasmínem, aroma a kousky manga

Pickwick – zelený čaj s jahodami a citronovou trávou

Naprosto výborný čaj. Doplňují se v něm výborně dvě chutě a to jahoda, která je sladká a citronová tráva, která celý čaj ozvláštní a udělá ho zárověň mírně „svěží“. Je to opravdu výborná kombinace a určitě ho doporučuji vyzkoušet. Chutná mi víc jak čaj s jasmínem a mangem. Čaj obsahuje zelený čaj, zelený roiboss, aroma, citronovou trávu a kousky jahod.

Moje oblíbené čaje - část 1.
Loyd Hot Tea pomeranč a koření, Pickwick mango & jasmín, Pickwick jahoda & citronová tráva

Marks & Spencer – zelený čaj s jasmínem

Velmi výrazný čaj, který obshauje velmi, ale vážně velmi silnou jasmínovou příchuť. Čaj mě oslovil právě svou výraznou chutí. Je skvělý, ale dejte pozor, ať ho nenecháte zbytečně dlouho louhovat. Tři minuty úplně stačí. Čaj obsahuje organický zelený čaj, jasmín

Teekane – zelený čaj s příchutí opuncie

Zajímavý zelený čaj, který je obohacený o chuť opuncie. Je poměrně výrazný. Pokud máte rády ochucené zelené čaje s výraznou vůní, vyzkoušejte. Mám velmi ráda i tento čaj od Teekane s příchutí Litchi. Ten mi chutná možná o kousek víc. Čaj obsahuje zelený čaj, aroma opuncie

Moje oblíbené čaje - část 1.
Marks & Spencer – jasmínový čaj, Teekanne – zelený čaj opuncia

Čaje Loyd a Pickwick a Teekanne jsou k dostání v supermarketech/hypermarketech Tesco a Kaufland. Čaj Marks & Spencer je k dostání ve stejnojmenné prodejně Marks & Spencer.

Všechny čaje se dají zakoupit do částky 60 Kč.

Moje oblíbené čaje – 2. část si můžete přečíst ZDE.