Rok 2015 je tady, ale já se ještě na chvíli vrátím do roku 2014, abych Vám ukázala své oblíbence a propadáky za měsíc prosinec. Jelikož jste si o tento článek psali, rozhodla jsem se, že ho budu psát každý měsíc a věřím, že se Vám bude líbit a že z něj načerpáte nějakou tu inspiraci.

Když jsem se rozmýšlela, co do oblíbenců a propadáků zařadím, měla jsem v hlavě spoustu výrobků, které jsem Vám chtěla ukázat. Nicméně mega dlouhý článek by Vás asi nebavil a tak jsem se rozhodla, že Vám ukážu jen opravdu ty nejvíce TOP a OUT výrobky.

..a začneme oblíbenci

Oblíbenci a propadáky PROSINEC 2014
oblíbenci a propadáky PROSINEC 2014

ARTDECO báze pod oční stíny

Sametově jemná, příjemně vonící – ale zároveň oči nedráždící báze, která se dá krásně nanášet na oční víčka. Oční stíny na ní vydrží od rána až do večera a drží jak „přilepené“. Po celém dni se tam občas vytvoří mírné slití stínů (opravdu VELMI mírně), které se dá poupravit, pokud se chystáte někam i na večerní akci.

SEHNAT SE DÁ: E-SHOP (209 Kč)

002
báze pod oční stíny ARTDECO

 

001
ukázka báze ARTDECO

SYOSS šampon pro řídnoucí a zplihlé vlasy

Nádherně vonící, perfektně pěnící šampon, který vlasy hezky a podle mě i do hloubky vyčistí. Ve vlasech zanechá přirozený objem, vlasy provoní a  navíc se vlasy po umytí mastí o dost pomaleji, což je skvělé!

SEHNAT SE DÁ: ROSSMANN (80Kč – 120 Kč)

0011
šampon na vlasy SYOSS

MAKEUP REVOLUTION černé voděodolné linky

Linky, které jsou dle mého názoru opravdu voděodolné. Pod proudem tekoucí vody na nich neuvidíte žádnou změnu. Drží na očích celý den a jsou opravdu intenzivně černé. Jediné „mini mínus“ je to, že kartáček je poměrně tvrdý a začátečníkům nebo nezkušeným se s ním bude hůř manipulovat.

SEHNAT SE DÁ: E-SHOP (69 Kč)

009
oční linky MAKEUP REVOLUTION

 

008
ukázka linek MAKEUP REVOLUTION

FA sprchový krém Greek Yoghurt Almond

Skvěle pěnící a nevysušující sprchový krém, který provoní nejen Vaše tělo, ale i celou koupelnu. Vůně je opravdu božská, jen si zkuste přivonět! 

SEHNAT SE DÁ: ROSSMANN (39 Kč)

0010
sprchový krém FA

Balea matující krém

Krém který se příjemně nanáší, rychle se do pleti vstřebá a pokožku velmi dobře hydratuje. Nedělá neplechu při nalíčení makeupem, mírně matuje. Skvělý i na noční hydrataci pleti.

SEHNAT SE DÁ: DM (70 Kč)

007
matující krém BALEA

 

006
ukázka krému BALEA

…a teď se vrhneme na propadáky

ALVERDE fixační sprej na makeup

Sprej velmi silně a mě i nepříjemně voní, dráždí mi oči a i pleť. Makeup není zafixovaný – spíš je v ještě o trochu horším stavu, než kdybych pleť nezafixovala. 

SEHNAT SE DÁ: DM (90 Kč)

003
fixační krém na makeup ALVERDE

MAYBELLINE baby lips 

Vůbec nechápu to „haló“ ohledně baby lipsů od Maybelline. Přijde mi to jako klasický průměrný – možná i podprůměrný balzám na rty, který na rtech dlouho nevydrží a ani je nijak zvlášť nehydratuje. 

SEHNAT SE DÁ: E-SHOP (79 Kč)

004
baby lips MAYBELLINE

 Znáte nějaký z výrobků a nebo Vás nějaký zaujal? Napište mi dolu do komentářů a podělte se o Vaše zkušenosti, těším se :)