Určitě si většina z Vás všimla, že probíhala soutěž, kterou pořádala drogérie DM. Soutěžilo se o box DM, kdy výherce dostal box k zakoupení v původní hodnotě 700 Kč –  jen za 149 Kč. No není to skvělé? Já myslím, že je!

Já jsem si žádný Ladybox ani nic podobného nikdy neobjednávala. Přesto jsem chtěla mít alespoň jednou překvapení z nějakého boxíku plného kosmetiky a tak jsem se do soutěže zapojila. No a vyplatilo se to – jelikož jsem vyhrála. Měla jsem opravdu velikou radost a hned první den, kdy se mohl balíček vyzvednout, jsem si ho vyzvedla. 

Byla jsem celá nedočkavá a natěšená, co bude obsahem balíčku. No a po otevření jsem byla opravdu spokojená. No a co jsem tedy v balíčku našla? :)

Obsah DM boxu

První, co mě zaujalo na první podhled a i na první „závan“ byla svíčka, který naprosto božsky voní!

222
box po sundání víka / obsah boxu

1. Tetesept krémovo pěnová sůl Kokosové mléko 80g

Nádherně voní i přes obal. Škoda, že nemám vanu. Ale určitě ji vyzkouším – až bude příležitost. Viděla jsem ji u několika youtuberek, jak si jí pochvalovaly. Takže se na její použití moc těším! Mělo by jít o přírodní produkt.

2. Adidas Soft Honey sprchový gel 250ml

Sprchové gely od Adidasu mám moc ráda – a všeobecně – všechny sprcháče, jelikož jich mám doma zásobu tak na rok dopředu… Moc krásně voní a těším se na jeho používání. Určitě mě jeho přítomnost velmi potěšila!

3. Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler šampon na vlasy 250ml

Má jít o nějakou novinku pro suché, lámavé a řídnoucí vlasy. Šampon od této značky také ráda vyzkouším a navíc moc pěkně voní. Určitě jsem ráda, že vyzkouším tuto novinku.

5
tetesept sůl, adidas sprchový gel, gliss kur šampon

4. Dove tělové mléko pistácie a magnolie 250ml

Opět novinka. Dove mám ráda především proto, že dělá výborné deodoranty a antiperspiranty, které si kupuji pravidelně už několik let. Tělová mléka a másla používám nejraději přírodní, ale i toto asi vyzkouším. Možná ho pošlu dál, ale minimálně párkrát se s ním natřu.

5. Víceúčelový čistič Mr Muscle Active Capsules Artic Fresh 12ks

Tento produkt mě v boxíku na jednu stranu docela překvapil, ale na druhou jsem ráda, že v boxu je také něco praktického do domácnosti. Kapsle ráda vyzkouším :)

6. Maybelline Baby Lips balzám na rty 4g

Baby Lips bych si sama nekoupila – nezaujal mě a mám ráda přírodní balzámy na rty. Ale jelikož jsem ho vyhrála, tak ho ráda vyzkouším. Tento bude vhodný na léto, jelikož má dobré SPF :)

TIP: Pokud máte zájem o Baby Lips a rádi nakupujete přes internet – mrkněte na tento E-SHOP, kde je mají :)

3
Dove tělové mléko, Mr Muscle čistič, Maybelline Baby lips

7. Ambi pur vonná svíčka s účinkem eliminace nepříjemných zápachů 100g

Naprosto božsky vonící svíčka, kterou bude radost pálit. Šetřím si ji na nějakou speciální příležitost a prozatím ji mám ve skříni. Skříň je od ní už celá provoněná. Je to opravdu „síla“! Takže tohle je za mě úplný „top“ celého boxu.

8. Balea denní krém Teint Perfektion 50ml

Krém má hydratovat, dodávat pleti rovnoměrný a vyhlazený vzhled a také stahovat póry a optimalizovat přirozenou rovnováhu pleti. Určitě velmi ráda vyzkouším. Má nádhernou krabičku a i samotné balení.

9. Aquafresh High Definition White illuminating zubní pasta 75ml

Past není nikdy dost! Já sice používám přírodní pastu Alverde a Weledu, ale nepohrdnu ani touto a moc ráda pastu vyzkouším. 

1
ambi pur svíčka, Balea krém na obličej, Aquafresh pasta

10. DAS gesunde PLUS pastilky FRESH s příchutí višně a mentolu 25g

Tak tohle je moji milí opravdu SÍLA! Já sice třešňové a višňové příchutě nemám ráda, ale tyto pastilky mi moc chutnají. A ta jejich mentolová chuť – ta Vás opravdu „protáhne“. Jsou poměrně dost silné. Takže opět super!

TIP: sprchový gel Weleda (tento pánský, který mám ve vzorečku) se dá koupit také na tomto E-SHOPU. Takže pokud máte zájem, určitě se mrkněte. Mají tam poměrně velký výběr.

Boxík tedy obsahoval 10 plných balení produktů + 2 vzorečky (L´oreal + Weleda)

6
L´oreál vzorek, Das gesunde PLUS pastiky, Weleda vzorek sprchového gelu

S celkovým obsahem DM boxu jsem velmi spokojená a jsem moc ráda, že jsem ho vyhrála. Těší mě, že jsem konečně měla to „překvapení“, které se skrývalo v mojí první „krabičce krásy“.

Vyhráli jste také DM box? Jak se Vám líbí jeho obsah? :)