Myslím, že každá máme občas náladu na to, dát si na nehty nějaký nevýrazný lak. Já jsem takovou náladu měla zrovna dnes a tak jsem se rozhodla, že si dám na nehty lak od Oriflame, který je ve světle stříbrné barvě.

Oriflame Reflecting silver

V jedné vrstvě Vám vytvoří světle stříbrnou, průsvitnou barvu na nehtech. V druhé vrstvě lak vytvoří odstín, který vidíte v lahvičce. Přesto je barva maličko průhledná a lak tak vytváří lehkou, hezkou, třpytivou barvu.

Lak má dělat holografický efekt. Ten sice vidět je, ale opravdu mírně. Navíc záleží i na osvětlení. Je rozdíl, když se díváte na denním světle nebo pod umělým osvětlením. Někde je holografický efekt viditelnější více a někde méně. Nicméně se mi do rukou určitě dostaly i lepší holografické laky.

Oriflame Reflecting Silver
lak Oriflame Reflecting Silver na denním světle
Oriflame Reflecting Silver
lak Oriflame Reflecting Silver na denním světle

Co se týče schnutí, tak lak schne rychle. Neměla jsem žádný problém. Lak má klasický štěteček, se kterým se mi výborně pracuje. Konzistence laku je také velmi dobrá. Cena se pohybuje okolo 149 Kč, ale dá se sehnat v akcích o hodně levněji. Za plnou cenu bych si ho sama určitě nepořídila.

Oriflame Reflecting Silver
lak Oriflame Reflecting Silver na denním světle

Jako vrchní vrstvu jsem použila lak od Catrice v průhledné barvě. Se samotným lakem i s výsledným efektem jsem velmi spokojená.

Lak si můžete pořídit od někoho, kdo dělá u Oriflame, stejně tak jak jsem si ho pořídila já. Cena je 149 Kč. Dá se sehnat v akcích o dost levněji.

Máte rády stříbrné laky? Máte nějaký oblíbený právě od Oriflame? Budu ráda za Vaše komentáře a těším se na Vaše tipy!