Jak jste si určitě stihli všimnout, na úvodní stránce mého blogu je už nějakou dobu obrázek s logem Blogerka Roku. Někteří si možná ani nevšimli, ale doufám, že většina ano :)

Nejprve jsem se do této soutěže vůbec zapojit nechtěla, nevěnovala jsem tomu žádnou pozornost, šlo to naprosto kolem mě. Pak jsem nad tím ale dlouze přemýšlela, to hlavně ve chvíli, kdy se o této soutěži začalo všude psát a mluvit. Zvažovala jsem pro a proti a nakonec, po dlouhém přemýšlení, jsem si řekla: Sakra, já to prostě musím zkusit! Nejen kvůli sobě, ale hlavně kvůli Vám, čtenářům Like Lady, kteří mě tak moc podporujete!

Já Vám to vlastně dlužím, bez Vás by můj blog neměl žádný smysl. Vaše komentáře ke článkům, Vaše reakce a ohlasy na Facebooku – je to něco tak úžasného! Vždy když přijdu a přečtu si ty krásné komentáře, zprávy a nebo vidím, že mi někdo z Vás zanechal v komentáři fotku (což miluji), je to tak krásný pocit a je to pro mě ta největší odměna, protože vím, že to, co dělám – k něčemu je! A to je opravdu ta nejlepší odměna, jakou od Vás můžu dostat a je to něco, co mě neustále žene dál. I kdyby můj článek, komentář, příspěvek měl pomoci jedinému člověku – tak to pro mě má cenu a stojí za to dělat to dál!

Jsou dny, kdy se necítím dobře a kdy mám problémy – asi jako každý z Vás. Ale pak se podívám na Facebook nebo na zprávy a vidím, jaké úžasné zprávy a komentáře jste mi zanechali a hned je mi lépe. Dokáže to opravdu zlepšit náladu a já Vám za to děkuji.

Like Lady má být místem, kde si budeme vzájemně vyměňovat rady, tipy a kde se budeme vzájemně inspirovat, podporovat a šířit dobrou náladu. A jen díky Vám se tento můj sen plní a stává se skutečností.  Jen díky Vaší podpoře to je všechno možné!

Děkuji Vám za Vaši podporu. Děkuji Vám za to, že si najdete čas na komentář, zprávu, like, cokoliv! Vše to pro mě má ohromnou cenu. Je úžasné, že je tolik skvělých lidí, kteří chápou mou vášeň, radost a koníček. 

Pokud máte něco, co Vás baví – dělejte to! Dlouho jsem přemýšlela, co by mohlo bavit mě. A pak jsem na to přišla. Baví mě blogování. Miluji tu vzájemnou inspiraci, sdílení radosti ale i smutnějších věcí a následná podpora. Baví mě sdílení mého koníčku s lidmi, kteří mi rozumí – chápou, jaký je to pocit mít radost z kosmetiky, oblečení, nákupů, dobrého jídla…  

A není to určitě jen o tom nakoupit si tunu kosmetiky a nebo chtít něco zadarmo, jak si mnozí lidé myslí. Pokud máte koníček, který Vás baví – bez ohledu na to, co to je (ať už je to sbírání známek, lezení po horách, vaření, obsluha lidí, psaní knihy, cvičení zvířat) – jednoduše běžte a chyťte každou šanci dělat to, co Vás baví a naplňuje.

V životě není nic lepšího než žít tím, co Vás baví a naplňuje. A proto nesněte – ŽIJTE SVŮJ SEN! Mám Vás moc ráda ♥