Řasenka Rimmel Scandaleyes

4
1501
Řasenka Rimmel Scandaleyes
Řasenka Rimmel Scandaleyes

Řasenky od značky Rimmel si moc nekupuji, ale tuto jsem dostala k Vánocům, tak jsem jí samozřejmě velmi ráda vyzkoušela. Od řasenky požaduji, aby mi řasy prodloužila a zvýraznila. Nevadí mi mírně slepené řasy a poměrně se mi i trochu slepené řasy líbí. Bohužel tato Rimmelka dělá slepené řasy na můj vkus až moc.. Jak to máte Vy? Máte rády přirozené řasy a nebo máte rády, stejně tak jako já, řasy trochu slepené a výraznější? 

Řasenka Rimmel Scandaleyes

Řasenka má poměrně hezké, klasické a plastové balení. Oranžovou barvu sice moc nemusím, ale na řasence mi nepřekáží. Líbí se mi, že přestože mám řasenku dost dlouho – neošoupal se mi její název. V zadní části se mi sice mírně ošoupala písmenka, ale i tak se to dá bez problému přečíst. U jiných řasenek se mi stává, že po měsíci není na řasence žádný nápis – vše se ošoupe. A jak to pak mám nafotit na recenzi, že?

Řasenka Rimmel Scandaleyes
řasenka Rimmel Scandaleyes

A teď k samotné řasence. Má klasický, ale poměrně velký kartáček. Pracuje se mi s ním docela dobře. První věc, co mě napadne v souvislosti s touto řasenkou je – slepování řas. Řasenka má tendenci řasy poměrně slepovat a tak Vám doporučuji, pročesat řasy vždy nějakým jiným kartáčkem – od jiné řasenky. Já jsem to samozřejmě nedělala, takže na obrázku vidíte jen samotnou Rimmelku v akci!

Řasenka Rimmel Scandaleyes
kartáček řasenky Rimmel ScandalEyes

Jak vidíte, tak řasenka řasy pěkně zvýrazní, ale také slepí. Pokud bych si je mezi vrstvami pročesala jiným kartáčkem, tak by byl efekt řas o kousek hezčí. Myslím si, že pročesání jiným kartáčkem se u této řasenky velice hodí.

Řasenka Rimmel Scandaleyes
1 vrstva řasenky / 2 vrstvy řasenky

Samotná řasenka mě nezklamala, ale ani nějak extra nenadchla. Myslím si, že srovnatelných řasenek najdete v drogérii desítky. A to i za lepší cenu. Řasenka se dá pořídit v tomto E-SHOPU nebo drogérii Rossmann a seženete jí za cenu okolo 120-150 Kč.

Máte nějaký oblíbený nebo naopak nějaký příšerný výrobek od značky Rimmel? Dejte mi tip! Ráda se inspiruji! Přeji Vám krásný zbytek dne!