Rimmel 513 Let´s get nude – lak na nehty

1
1440
Rimmel 513 Let´s get nude - lak na nehty
Rimmel 513 Let´s get nude - lak na nehty

Určitě má každá z Vás někdy náladu na nehty, které jsou nevýrazné, hodí se ke všemu, ale i přesto je chcete mít nalakované. Mám tu pro Vás dnes tip na lak na nehty, který je přesně řešením, pro tyto dny, kdy nemáme náladu na nic výrazného.

Rimmel 513 Let´s get nude – lak na nehty

Lak je z kolekce Rita Ora, kterou určitě všichni dobře znáte od mnoha jiných blogerek a youtuberek. Já jsem již jeden článek na tento lak psala a to na lak v modré barvě. Dnes se tedy zaměřím na lak nevýrazný, ale přesto hezký.

Začnu balením. Líbí se mi jednoduché, hezké a vkusné balení. Štěteček je střižen do kulata, takže se mi s ním lak skvěle aplikuje. Konzistence laku je také dobrá.

z
lak na nehty, ukázka ozdoby na nehtech

Co se týče krycí schopnosti laku – mám tu menší výhrady. Laku je potřeba minimálně 3 vrstvy. Alespoň tedy u mě. Což vidím jako takové mínus, protože když spěchám a chci si jen rychle nalakovat nehty něčím nevýrazným, ale přesto chci mít na nehtech hezký nude lak, tak bych musela nehty přelakovávat 3x, abych dostala barvičku, kterou vidím a očekávám, když lak kupuji.

Schnutí je naopak výborné. Lak je suchý velmi rychle a souhlasím s tím, že je do 60 sekund suchý. Poslední třetí vrstva možná trvá o kousíček déle, ale s tím mi pomáhá vysoušecí lak od Catrice, který ráda používám.

v
513 let´s get nude

Aby nehty nebyly jen nudně „nude“, zvolila jsem ozdobu na prsteníček. Z Ebay jsem si objednala takové stříbrné a zlaté ozdoby, které jste mohli vidět na mém Facebooku a tak jsem je hned musela vyzkoušet. Na nehtech se mi moc líbí – ale bohužel mi moc nevydržely. Čím lepíte ozdoby na nehty? Poradíte mi? :)

Celkově bych tedy lak popsala jako rychleschnoucí, dobře se aplikující lak, kterého jsou však potřeba alespoň 3 vrstvy.

Lak si můžete pořídit na tomto E-SHOPU, kde jsem ho pořídila i já a to za krásných 25 Kč! A nebo v drogérii Rossmann

h
ukázka laku Rimmel – 513 let´s get nude

Máte nějaký lak z kolekce Rita Ora? Jak se Vám tato kolekce líbí? Poradíte mi, čím si lepíte ozdoby na nehty tak, aby držely? :)