Rimmel Match Perfection korektor

1
1033
Rimmel Match Perfection korektor
Rimmel Match Perfection korektor

Tento korektor jsem si objednala, protože jsem ho chtěla vyzkoušet už delší dobu. Neustále jsem na něj narážela ve videích mých oblíbených youtuberek a nebo v článcích mých oblíbených blogů. No a tak jsem si řekla – proč ho nevyzkoušet, když je tak vychvalovaný?

Slibovala jsem si od něj především zamaskování kruhů pod očima a dalších drobných nedokonalostí na pleti. Líbil se mi jeho štětečkový aplikátor a celkově i jeho aplikace, kterou jsem viděla právě na videích. Tekutý korektor jsem zatím neměla, takže i proto jsem na něj byla tak zvědavá.

P1160888
Rimmel Match Perfection korektor

Rimmel Match Perfection korektor

Korektor má obyčejné plastové balení, které nenadchne a ani neurazí. Co se týče štětečku, nic mi na něm nevadí – je fajn.  Díky štětečku a dobré tekuté konzistenci se hezky nanáší. Jediné, co mi na korektoru vadí je to, že jde hůř vymačkávat. Je potřeba opravdu hodně korektor mačkat, aby z něj něco vylezlo. Ale zase je pravda, že alespoň korektoru nevytéká spoustu a zbytečně se s ním neplýtvá. Nicméně – kdyby šel trochu lépe vymačkávat, nezlobila bych se :)

dd
ukázka aplikátoru / aplikátor s vymáčknutým korektorem

Konzistence korektoru je tekutá, jak jsem již zmiňovala. Co  se týče odstínu – mám ten nejsvětlejší a to 010 IVORY. Korektor vždy vpracuji do pleti pomocí menšího štětce z Ebay a tento postup mi plně vyhovuje. Oční okolí trochu prozáří. Co se týče krycí schopnosti, řekla bych, že je to takový průměr až mírný nadprůměr. Zakryje i drobné nedokonalosti na pleti, což je skvělé.

Korektor trochu zvýrazňuje suchá místečka na pleti i pod očním okolím, takže na to dávejte pozor. Jinak korektoru nemám co vytknout (až na to horší vymačkávání). Splňuje to, co slibuje a moc ráda ho používám.

x
ukázka roztírání korektoru

Takže pokud hledáte nějaký dobrý korektor pod oční okolí a nebo na drobné nedostatky na pleti – určitě ho za sebe mohu doporučit. 

Seženete ho na tomto E-SHOPU a nebo v drogériích. Jeho cena se pohybuje okolo 95 Kč – 140 Kč.

►►► KOREKTOR DOPORUČUJI ZAKOUPIT V TOMTO E-SHOPU ◄◄◄

Znáte tento korektor od Rimmelu? Jaký korektor je Váš nejoblíbenější? A jaký byl naopak ten nejhorší? Budu ráda za Vaše komentáře a ohlasy a moc ráda se inspiruji.