Tento korektor jsem si objednala, protože jsem ho chtěla vyzkoušet už delší dobu. Neustále jsem na něj narážela ve videích mých oblíbených youtuberek a nebo v článcích mých oblíbených blogů. No a tak jsem si řekla – proč ho nevyzkoušet, když je tak vychvalovaný?

Slibovala jsem si od něj především zamaskování kruhů pod očima a dalších drobných nedokonalostí na pleti. Líbil se mi jeho štětečkový aplikátor a celkově i jeho aplikace, kterou jsem viděla právě na videích. Tekutý korektor jsem zatím neměla, takže i proto jsem na něj byla tak zvědavá.

P1160888
Rimmel Match Perfection korektor

Rimmel Match Perfection korektor

Korektor má obyčejné plastové balení, které nenadchne a ani neurazí. Co se týče štětečku, nic mi na něm nevadí – je fajn.  Díky štětečku a dobré tekuté konzistenci se hezky nanáší. Jediné, co mi na korektoru vadí je to, že jde hůř vymačkávat. Je potřeba opravdu hodně korektor mačkat, aby z něj něco vylezlo. Ale zase je pravda, že alespoň korektoru nevytéká spoustu a zbytečně se s ním neplýtvá. Nicméně – kdyby šel trochu lépe vymačkávat, nezlobila bych se :)

dd
ukázka aplikátoru / aplikátor s vymáčknutým korektorem

Konzistence korektoru je tekutá, jak jsem již zmiňovala. Co  se týče odstínu – mám ten nejsvětlejší a to 010 IVORY. Korektor vždy vpracuji do pleti pomocí menšího štětce z Ebay a tento postup mi plně vyhovuje. Oční okolí trochu prozáří. Co se týče krycí schopnosti, řekla bych, že je to takový průměr až mírný nadprůměr. Zakryje i drobné nedokonalosti na pleti, což je skvělé.

Korektor trochu zvýrazňuje suchá místečka na pleti i pod očním okolím, takže na to dávejte pozor. Jinak korektoru nemám co vytknout (až na to horší vymačkávání). Splňuje to, co slibuje a moc ráda ho používám.

x
ukázka roztírání korektoru

Takže pokud hledáte nějaký dobrý korektor pod oční okolí a nebo na drobné nedostatky na pleti – určitě ho za sebe mohu doporučit. 

Seženete ho na tomto E-SHOPU a nebo v drogériích. Jeho cena se pohybuje okolo 95 Kč – 140 Kč.

►►► KOREKTOR DOPORUČUJI ZAKOUPIT V TOMTO E-SHOPU ◄◄◄

Znáte tento korektor od Rimmelu? Jaký korektor je Váš nejoblíbenější? A jaký byl naopak ten nejhorší? Budu ráda za Vaše komentáře a ohlasy a moc ráda se inspiruji.