Šampony Schauma jsem delší dobu nepoužívala. Ale protože já jsem jeden z lidí, který slyší na slevy, nemohla jsem si nechat ujít slevu -50% na produkty Schauma, která probíhala v drogerii Teta. Rozhodla jsem se tedy vyzkoušet právě tuto řadu pro suché a poškozené vlasy. Na první pohled mě zaujala obaly a vůní.

Schauma pro suché a poškozené vlasy obsahuje:

Šampon a kondicionér 

Šampon i kondicionér krásně voní. Je to taková sladká, příjemná vůně, ve které cítím trochu kokosu. Oba výrobky obsahují bambucké máslo a výtažek z kokosu. Šampon by měl vlasy zanechat regenerované, pružné a hezky vypadající na pohled. Kondicionér by měl vlasům dodat sílu a měly by se po jeho použití lépe rozčesávat.

Při používaní šamponu a kondicionéru jsem měla vlasy hezky vypadající. Opravdu se lépe rozčesávaly a vypadaly zdravější. Vůně ve vlasech nějakou dobu také vydržela. Šampon pěkně pěnil a vlasy dobře umyl.

Schauma pro suché a poškozené vlasy
šampon a kondicionér Schauma

Bezoplachová péče ve spreji

Po použití by se měly vlasy lépe rozčesávat a být silnější. Docela jsem se divila, když jsem péči nastříkala na vlasy, jelikož měla klasicky bílou barvu, jako například kondicionér. Když jsem používala jiné přípravky na snadnější rozčesávání a na péči tak byly většinou průhledné. Nicméně se po aplikaci vlasy lépe rozčesávaly, nebyly tolik rozlétané a vypadaly zdravější.

Schauma pro suché a poškozené vlasy
bezoplachová péče Schauma

 

Schauma pro suché a poškozené vlasy
konzistence bezoplachové péče Schauma

Celkově bych tedy tuto sadu pro poškozené a suché vlasy doporučila. Jsem spokojená se všemi třemi výrobky. A někdy v budoucnu možná zase vyzkouším nějakou jinou variantu. Momentálně mám však v zásobě jiné šampony a kondicionéry.

Já jsem si produkty koupila v drogérii Teta, ale Vy si je můžete pořídit také v drogérii DM a Rossmann nebo v hypermarketech. Produkty seženete od 50 Kč – 90 Kč

Používáte něco od Schaumy? Jaký šampon a kondicionér je Váš nejoblíbenější? Těším se na Vaše komentáře!