Přeji Vám krásný den!

Dnes jsem se pro Vás rozhodla uspořádat v pořadí 2. soutěž na mém webu Like Lady a to především proto, že se blížíme k číslu 400 v počtu sledovatelů na Facebooku.

Vaše podpora, komentáře a reakce mě moc těší a jsem ráda, že se Vám web líbí. Proto jsem se rozhodla, že Vás odměním. A tentokrát nebude pouze jeden výherce (jako v minulé soutěži), ale rovnou 3 výherci! 

Soutěž Like Lady – k příležitosti 400 fanoušků na FB

Nedávno jsem Vám psala článek o probíhající SKVĚLÉ AKCI, při které nakoupíte kosmetiku Dermacol a dostanete k ní sadu zdarma. Mně osobně se sada ohromně líbila a i když jsem odolávala, tak jsem si ji nakonec musela objednat! A nejen já, ale i mamka!

A abych sadou odměnila i nějakého šťastlivce, rozhodla jsem se pro Vás pořídit do soutěže tři balíčky. Všechny produkty, které v soutěži vidíte mě vyšly jen na neuvěřitelných 292 Kč a to i s poštovným + jsem k tomu dostala zmiňovanou dárkovou sadu Dermacol zdarma To bych asi psát neměla, jenže já se chci strašně pochlubit za to, jak skvělý nákup jsem udělala! :-D

A jaké jsou tedy ceny?

1. Cena – Balíček Dermacol
(harmonizující tělový peeling belgická čokoláda, harmonizující sprchový gel belgická čokoláda)

2. Cena – Balíček Dermacol
(výživný mandlový denní krém, výživný mandlový noční krém, výživný mandlový krém na ruce)

3. Cena – Balíček Dermacol
(osvěžující sprchový gel Meloun, povzbuzující krém na ruce černá třešeň, lak na nehty 05 Neon Violet)
– tento balíček mohou vyhrát pouze čtenáři, kteří mi zanechali/zanechají na Like Lady e-mail (pomocí lišty dole nebo v modrém rámečku pod článkem).

Soutěž Like Lady - k příležitosti 400 fanoušků na FB
výhra

Pravidla:

Do soutěže bude zařazen každý, kdo splní současně následující 2 podmínky:

  1. Jste nebo se do konce soutěže stanete fanouškem Like Lady na Facebooku nebo Google+ 
    (tzn. kliknete na horní To se mi líbí zde / nebo na Sledovat zde)
  2. Napíšete mi dolů do diskuze pod tuto soutěž odpověď na otázku:
    Jakou kosmetickou značku máte nejraději a kolik měsíčně utrácíte za kosmetiku?“ 

Důležité:

  • Komentáře mi pište pouze pod tento článek (komentáře přímo na FB a jinde nebudou uznány).
  • Balíček s výhrou odešlu pouze na adresu nacházející se na území ČR.

Soutěž probíhá od úterý 16.9.2014 do čtvrtka 25.9.2014.

Komentáře budu číslovat podle toho, jak se mi zobrazí. Nezáleží tedy na tom, kdy je pošlete – důležité je, že každý komentář bude mít mnou přiřazené unikátní číslo. Z čísel poté vylosuji 3 výherce pomocí Randomu. U třetího výherce budu ověřovat, zda mi do 25.9.2014 zanechal e-mail. Pokud ne, budu losovat znovu :-)

Vítěze vyhlásím zde na Like Lady ihned následující den – tj. v pátek 26.9.2014 – pokud se do 2 dnů neozvou, vyberu vítěze náhradní. Losování proběhne pomocí Random, jména vítězů budou uveřejněna pod tímto textem.

* z technických důvodů výherce k balíčkům přiřadím já, nelze si vybírat, který balíček chcete. Děkuji za pochopení

Přeji Vám hodně štěstí!


Vyhlášení:

1. Cena – Balíček Dermacol
(harmonizující tělový peeling belgická čokoláda, harmonizující sprchový gel belgická čokoláda)
A máme tu výsledky soutěže! 1. vítězi moc gratuluji a prosím ho, aby se mi do 2 dnů ozval a to prostřednictvím emailu Monika@LikeLady.cz. Pokud se vítěz do 2 dnů neozve (do 28.9.2014 do 23.00 hod.), losuji vítěze náhradního. 

Výherce: KATEŘINA KOPEČKOVÁ

1 vyherce

2. Cena – Balíček Dermacol
(výživný mandlový denní krém, výživný mandlový noční krém, výživný mandlový krém na ruce)
A máme tu výsledky soutěže! 2. vítězi moc gratuluji a prosím ho, aby se mi do 2 dnů ozval a to prostřednictvím emailu Monika@LikeLady.cz. Pokud se vítěz do 2 dnů neozve (do 28.9.2014 do 23.00 hod.), losuji vítěze náhradního. 

Výherce: LILI KOVÁŘOVÁ

vyherce 2

3. Cena – Balíček Dermacol
(osvěžující sprchový gel Meloun, povzbuzující krém na ruce černá třešeň, lak na nehty 05 Neon Violet)
A máme tu výsledky soutěže! 3. vítězi moc gratuluji a prosím ho, aby se mi do 2 dnů ozval na můj e-mail Monika@LikeLady.cz a to přímo z e-mailu, který mi zanechal (DŮLEŽITÉ). Pokud se vítěz do 2 dnů neozve (do 28.9.2014 do 23.00 hod.), losuji vítěze náhradního. 

Výherce: EVA NOVOTNÁ

vyherce 3Všem vítězům moc gratuluji! Vy, co jste nevyhráli, nesmutněte, připravuji i další soutěže. Navíc akce s kosmetickou sadou od Dermacolu zdarma trvá ještě do 30.9.2014, takže ji můžete využit. V tom případě ale nezapomeňte na 20% slevový kupón, který jsem pro Vás našla na internetu. Byla by škoda, abyste zaplatili více, když můžete ušetřit jako jsem ušetřila já :)