Když mě oslovila paní s nabídkou spolupráce, která by se týkala spodního prádla, tak jsem nejprve váhala, ale po tom, co jsem se podívala na jejich e-shop mě váhání přešlo, jelikož jsem tam našla krásné kousky spodního prádla, které by byl hřích nevyzkoušet.

Zároveň je tento příspěvek mým prvním článkem v kategorii „outfity“. Uznávám, že je to poněkud „netradiční“ outfit (:D :D), ale věřím, že si o spodním prádle i Vy rádi přečtete.

Spodní prádlo TIMO

Vybrala jsem si soupravu spodního prádla, které mě zaujalo nejvíce. Na první pohled mě upoutalo béžovo-tělové spodní prádlo, doplněné černou krajkou, které mi přišlo zajímavé a zároveň i sexy. Protože jsem nenašla velikost 65A, vybrala jsem si velikost 70A. Ještě jsem přemýšlela, že si vyberu jiné prádlo, které má velikost 65A, ale žádné mě tolik nezaujalo.

Začnu balením. Prádlo mi přišlo zabalené v nádherných růžových krabičkách s bílým nápisem, které mě na první pohled oslovily. Na bočních stranách je nálepka a číslo a velikost objednaného prádla. Co se týče komunikace, tak probíhala skvěle, jelikož paní je velmi milá a ochotná, za což děkuji.

4
krabičky, ve kterých bylo spodní prádlo

Podprsenka 0419 70A

Podprsenka je vyrobená z velice příjemného a na pohled i pěkného materiálu. Co se mi na ní moc líbí je černá krajka, která dodává tělovo-béžovému základu šmrnc. Zajímavým a pěkným detailem je i mašlička uprostřed, která je podle mě zajímavým detailem. Co se týče vzhledového zpracování podprsenky, jsem hodně spokojená.

8
podprsenka

Pokračujeme další částí, kterou jsem popravdě očekávala trochu jinou. Jsem zvyklá – pokud si kupuji podprsenku push-up na opravdu „velkou“ výstuž, která se u této podprsenky bohužel nekonala, z čehož jsem byla na první pohled trochu zklamaná. Co se týče kostice a celkové funkčnosti podprsenky – je ovšem příjemná. 

Ale na druhou stranu musím říct – že přesto, že není extra vystužená – sedí mi docela dobře. Občas sice mírně „odstává“, ale není to nic hrozného.

Podprsenka má dobrá a příjemná ramínka, která nejsou vyměnitelná (což mi nevadí, protože si k této podprsence ani jiná ramínka představit neumím). Ramínka se nezařezávají a snadno se nastavuje jejich velikost, což je skvělé.

6
ukázka podprsenky zevnitř

Na zadní straně jsou tři možnosti zapnutí, což mi vyhovuje. Podprsenka má pevný a pružný díl na zadní straně, který je také příjemný a řekla bych, že i dobře provedený.

TIP: Pokud byste měli zájem prohlédnout si tuto podprsenku a nebo si ji pořídit, můžete se podívat na tento E-SHOP, kde je za cenu 739 Kč.

7
ukázka zapínaní na zádech

Brazilky 10677 65

Z kalhotek jsem si vybrala brazilky, které jsou doporučované i přímo na stránce, kde jsem si podprsenku objednávala – jako vhodný kousek právě k tomuto vrchnímu dílu. Opět moc pěkný materiál, který má na zadní straně průhlednou černou část, která je i v bocích. Ve předu je část tělovo-krajková a opět doplněná o zajímavý a moc pěkný detail mašličky. Okolo kalhotek je také jemné „zvlnění“, což vidíte na fotce a je to takový druhý zajímavý detail, který se opravdu povedl. 

11
ukázka brazilek zepředu

 

9
ukázka brazilek zezadu

Kalhotky mi sedí skvěle, nikde neodstávají. Co vidím jako velké plus je to, že jsem je na sobě skoro vůbec necítila. Vůbec se nezařezávají a nedělají nepěkné rýhy. Jsou velice příjemné a opravdu pohodlné. 

TIP: Pokud byste měli zájem prohlédnout si tyto kalhotky a nebo si je pořídit, můžete se podívat na tento E-SHOP, kde jsou za cenu 369 Kč.

10
ukázka detailu mašličky

Rozhodla jsem se, že se Vám prádlo pokusím ukázat i trochu v detailech na sobě, abyste měli alespoň mírnou představu, jak to vypadá. Pokud by Vás to nějak pohoršovalo, tak se na fotky nedívejte – ale myslím si, že jsou tyto fotky naprosto na místě.

Co jsem ještě nenapsala je to, že samozřejmě oba kusy obsahují i našité cedulky, které jsem chtěla odstřihnout až po napsání recenze – abych Vám je mohla vyfotit, ale zjistila jsem, že mi vlastně za celou dobu nošení prádla vůbec nepřekáží.

366
spodní prádlo na mě / cedulky

Celkově bych tedy prádlo od zn. TIMO určitě doporučila. Měla jsem sice trochu jinou představu o vrchním dílu (že bude více vystužený – jak jsem již psala), ale prádlo je velmi příjemné, zajímavě a pěkně ušité, pohodlné a drží tam, kde má.

Děkuji ještě jednou E-shopu za poskytnutí prádla k „otestování“.  Jsem moc ráda, že jsem měla možnost prádlo vyzkoušet a podělit se s Vámi o svůj názor na něj.