Topvet aktivní krém s propolisem a pantenolem

2
834

Značku Topvet jsem se rozhodla vyzkoušet proto, že se propaguje jako přírodní (no, nejsem si tím úplně až tak jistá, ale o tom zas někdy příště…). A protože mi docházel krém na obličej, rozhodla jsem se, že se poohlédnu právě po nějakém krému. Do oka mi padl krém s propolisem, jelikož mám propolis spojený s tím, že je to velmi prospěšná látka.

Topvet aktivní krém s propolisem a pantenolem

krém s propolisem TopvetKrém bych popsala konzistencí jako lehčí, poměrně snadno roztíratelný krém, který se do pleti rychle vstřebá. Do pěti minut je krém vstřebaný. Pleť je po vstřebání krému hezky hydratovaná. Na pleti zůstane mírně „lepivá“ vrstvička, ale opravdu jen mírně. Na pleti nezůstane nějaký extrémně mastný a nepříjemný film – to určitě ne.

Co se týče parfemace krému, tak je velice výrazná. Hodně výrazná propolisová vůně, která určitě nesedne každému a někomu bude určitě vadit. Takže na to bych si dala při koupi pozor – pokud nemáte v lásce výrazné parfemace.

ssd

Krém si aplikuji někdy i na oční okolí nebo dokonce i na oči a nikdy jsem neměla problém s tím, že bych měla oči nebo pokožku kolem očí podrážděnou. Bohužel na druhou stranu, když si krém roztírám na celý obličej – trochu mě pálí. Je to chvilkové mírné pálení, které rychle odezní. Obličej není podrážděný, ani nemám žádnou vyrážku. Přesto mi to není úplně příjemné. 

Krém má praktické balení s pumpičkou. Bohužel nápisy na obalu se poměrně rychle ošoupávají.

top4

Celkově bych krém zhodnotila jako lehčí, středně hydratační, hodně a výrazně parfemovaný krém s praktickým balením.

Kde jsem krém pořídila?

Krém jsem pořídila na tomto E-SHOPU za cenu 129 Kč.

top2

Znáte tuto značku? Máte od ní něco? Co říkáte na tento krém? Budu se těšit na Vaše názory a komentáře pod článkem :)