Tvářenky Catrice jsem si pořídila, když blogerka a zároveň i youtuberka Verča rozprodávala své kosmetické zásoby. Ulovila jsem u ní i další tvářenku od Essence, ale o té Vám povím zase někdy příště. 

Balení tvářenek tvoří jednoduchý, průhledný obal. Několikrát mi spadly na zem, ale nerozbily se, což vidím jako velké plus. Nicméně mě obal ani nenadchnul, ani neurazil. 

Jaké tvářenky Catrice jsem měla k dispozici?

Catrice – Chocolate Cream

První z tvářenek je v odstínu 040 Chocolate Cream. Krásný název, co říkáte? Tvářenku tvoří dvě části. Jedna je tmavší a druhá světlejší. Oba odstíny jsou do hněda a vytvoří hezký a poměrně přirozený opálenější look. V obou odstínech naleznete zlaté třpytky. Pigmentace je průměrná.

Tvářenky Catrice - Chocolate Cream, Apricot Smoothie
tvářenka v odstínu Chocolate Cream

 

Tvářenky Catrice - Chocolate Cream, Apricot Smoothie
swatch odstínů Chocolate Cream

Catrice – Apricot Smoothie

Druhá z tvářenek je v odstínu 050 Apricot Smoothie. Opět nádherný název, kterému samozřejmě odpovídá i barva tvářenky. Světlejší odstín neobsahuje třpytky. Tmavší část je obsahuje a to opět ve zlaté barvě. Co se týče pigmentace, bohužel by mohla být lepší. Řekla bych, že je to průměr, stejně tak, jako u tvářenky první.

Tvářenky Catrice - Chocolate Cream, Apricot Smoothie
tvářenka v odstínu Apricot Smoothie

 

Tvářenky Catrice - Chocolate Cream, Apricot Smoothie
swatch odstínů Apricot Smoothie

Z těchto dvou tvářenek mě více zaujala tvářenka Chocolate Cream. Přestože obsahuje zlaté třpytečky, které nemám velmi ráda, je o něco lepší pigmentací. Bohužel trochu práší, ale není to nic hrozného. Naopak druhá tvářenka nepráší prakticky vůbec, ale pigmentace by mohla být o něco lepší.

Já si tvářenky pořídila od Verči z výprodeje, ale Vy si je můžete zakoupit např. v drogérii Rossmann. Cena se pohybuje okolo 70 Kč.

Máte nějakou tvářenku od Catrice? Co říkáte na tyto dvě?