Dnes tu pro Vás mám druhý „líčící článek“, který jsem se rozhodla udělat hlavně proto, že na ten první byla od Vás velmi pěkná odezva, za což Vám děkuji a moc mě to těší! Je to pro mě ta nejlepší odměna, když vidím, že Vás články baví, a že mi píšete takové krásné komentáře. 

A teď už zpátky k mému dnešnímu líčení. Dnes jsem si pro Vás připravila trochu výraznější denní líčení očí s jednou moc pěknou barvičkou stínu. Budu používat bohužel „no name“ paletku, kterou jsem dostala. Takže Vám nepovím, kde takovou paletku seženete. Mně osobně se paletka velice líbí a hlavně ty barvičky, které obsahuje, takže mi vůbec nevadí, že není nějaká značková. Plánuji si objednat i paletku z Ebay, máte nějakou?

4
ukázka pigmentace stínů

Výraznější denní líčení očí

Protože i já mám sem tam náladu na nějaké trochu výraznější líčení, tak jsem se rozhodla, že dnes je ten správný den, ukázat Vám, jak si takové líčení vytvářím. Dnes ovšem urychlím líčení pleti, které jsem Vám ukazovala na fotkách již minule a zaměřím se především na oči. Ale nebojte se – příště bude opět líčící článek i s ukázkou – jak líčím pleť :) 

Jako první si tedy očistím pleť micelární vodou. Tato je od Blanchette B. a je z prodejny Kaufland . Na rty si nanesu balzám od Balea s pomerančovou vůní. Dále si na očištěnou pleť nanesu makeup od značky NYC v odstínu 737 Classic ivory

Kruhy pod očima a další malé nedokonalosti zakryji skvělým korektorem Match Perfection od značky Rimmel. Následně celou pleť přepudruji pudrem Rimmel Stay Matte  (dá se na tomto E-SHOPU sehnat za velmi výhodnou cenu a je skvělý, já si ho kupuji neustále dokola) v odstínu 01 transparent. Jako tvářenku použiji NYC v odstínu 723A Pink Cheek Glow, která byla mozaiková, ale po rozsypání jsem si ji opět spravila a mohu ji používat nadále – i bez mozaiky je skvělá!

1122
micelární voda Blanchette B., makeup NYC, korektor Rimmel Match Perfection, pudr Rimmel Stay Matte

 

112
paletka očních stínů „no name“, balea pomerančový balzám na rty, bílý korektor Golden Rose, báze pod oční stíny I ♥ Stage, tvářenka NYC, řasenka MUA, fix Catrice, lesk na rty AVON, tužka na obočí Essence, konturka Essence

A jdeme na líčení očí!

Na oční víčko si nanesu bázi pod oční stíny od Essence I ♥ Stage a následně ji můžu zapracovat buď prsty a nebo štětcem. Já volím variantu číslo dvě a zapracuji bázi malým štětečkem z Ebay. Obočí trochu zvýrazním tužkou od Essence v odstínu 02 Brown.

111
báze pod oční stíny / aplikace báze

 Pro trochu delší výdrž a následnou lepší pigmentaci použiji na oční víčko bílý korektor od Golden Rose v odstínu 05 a zapracuji ho lehce prsty.

11111
korektor / aplikace korektoru

 Na oční víčko si nanesu stín a to až mírně nad ohyb víčka. Tato barvička se mi hrozně moc líbí a ve skutečnosti je na denním světle o hodně více výrazná (jak můžete vidět na fotce dole – kde je to foceno na denním světle).

111111
nanášení tmavšího stínu

 Následně si vezmu tělovou barvičku, která obsahuje lehký shimmer a rozmažu s ní stín nad ohybem očního víčka do ztracena. Následně nanesu trochu tohoto tělového stínu i pod obočí.

11111111
nanášení tělového stínu

 Protože má být líčení výraznější vzala jsem si fix od značky Catrice Cat Eyes Eyeliner Pen (limitovaná edice) a udělám si tenčí linku nad řasami. Na konci nedělám zobáček ani prodloužení.

111111111111
fixa / aplikace fixy

Pro krásný a výrazný pohled použiji řasenku od MUA eXtreme Curl mascara, která dělá nádherné řasy. Nanesu dvě vrstvy. Na „water line“ jsem nanesla mírnou vrstvu bílé tužky.

1111111111
řasenka / aplikace řasenky

 Protože mám výraznější oči zvolím méně výrazné rty. Orámuji si je konturkou od Essence odstín 11 In the nude a vyplním leskem od Avonu v odstínu LUCID, který rtům dodá krásný lesk i barvu.

111111111111111
lesk na rty, konturka / aplikace lesku na rty a konturky

A moje líčení je u konce. Protože barva stínů na fotkách výše – bohužel – neodpovídá reálné barvě, kterou stín má, vyfotila jsem Vám stíny i na denním světle, abyste viděli, že je barvička mnohem zajímavější a intenzivnější na denním světle. 

LLL
výsledné líčení očí na denním světle

V tomto líčení šlo hlavně o výraznější oči, a proto jsem se na ně zaměřila. Příště se můžete těšit opět na celkové líčení i s jednotlivými konkrétními fotkami, jak si nanáším makeup, pudr, tvářenku a podobně. Pří takovémto detailnějším líčení čekejte i víc fotek s celkovým makeupem :) Těšíte se?

Budu ráda, když mi napíšete, jak se Vám líčení líbí a jestli se líčíte podobně. Přeji Vám nádherný a úspěšný den a těším se na Vás a Vaše komentáře u mého dalšího článku!